Onemli Gunler Banner
Sayfa 353/579 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4625 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    haklısın acayip tutarsızım huyum kurusun bak yukarda belli şirket; çok iyi kar harika nakit akışı olduğundan yabancı ortak kaça satmış 260.000 tl
    ben anlatıyorum ama boşuna kafalar excel f4 ile sabitlenmiş
    Şu foruma geliyorum Efes ile ilgili yeni/faydalı şeyler okur muyum diye nerdeyse dadandınız 10 gündür foruma Efes kötü Etap kötü falan filan....Efes kötü ise neden burdasınız?Hisseyi kötüleyip bizim hisseden uzaklaşmamızı mı hedefliyorsun?Eğer hedefin bu ise nafile bir çaba.Yok kafama eseni yazayım meydan boş diyorsan ben açıkçası çok keyif almıyorum.Herkesin forumda yazma hakkı var ama başkalarını rahatsız etmeme de sorumluluğu var....

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    bitane yap bi göster hepimiz öğrenelim analiz nasıl yapılıyor Allah Billah aşkına her hangi bir konu hisse olması önemli değil ilk okul hayat bilgisi dersindende olabilir her hangi bir şey
    bu sayfada epey analiz yapildi zahmet edip geriye dogru okursan sana yardimci olur.

ama oncelikle information ve knowledge arasindaki fark konusunu biliyor olmak gerekiyor

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu sayfada epey analiz yapildi zahmet edip geriye dogru okursan sana yardimci olur.

Ama oncelikle information ve knowledge arasindaki fark konusunu biliyor olmak gerekiyor
    yahu kaçak güreşme yap bitane örnek efes görelim

4.  Alıntı Originally Posted by GUADALAHARALI Yazıyı Oku
    Şu foruma geliyorum Efes ile ilgili yeni/faydalı şeyler okur muyum diye nerdeyse dadandınız 10 gündür foruma Efes kötü Etap kötü falan filan....Efes kötü ise neden burdasınız?Hisseyi kötüleyip bizim hisseden uzaklaşmamızı mı hedefliyorsun?Eğer hedefin bu ise nafile bir çaba.Yok kafama eseni yazayım meydan boş diyorsan ben açıkçası çok keyif almıyorum.Herkesin forumda yazma hakkı var ama başkalarını rahatsız etmeme de sorumluluğu var....
    bunu daha önce açıkladım tuborg ajanıyım ben görevimi ifa ediyorum
    görevim efes ve etap harika kar yaparken kötü gösterip yatırımcıların psikolojisini bozup tüm küçük yatırımcıları tuborg çekmek

5. +1 dinlendirme tekniği ile yapılan biralar çok güzel.Kutunun renklendirmesi ve efes yazısıda çok güzel olmuş.Promosyon veya kampanyalarla bilinirlik yükseltilmeye çalışılıyor.Tuborgun ilk çıktığı günlerine benzettim.Şayet reklam da güzel yapılır ise önümüz açık olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. hisse yükselince geyik mujabbeti başlamış..demekki herkes memnun..

7. https://www.anadoluetap.com/

https://www.anadolugrubu.com.tr/grup...9/anadolu-etap

tarım ve tarımsal ürünlerin özellikle pandemi ile öne çıkması .....şirket iyi bir yatırım yapmış.

8.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    hisse yükselince geyik mujabbeti başlamış..demekki herkes memnun..
    eskiden beri burada olanlar biliyor ki hissenin yükseldiği falan yok. son 3 ay içinde gelmiş ve Invesco'nun anlamsız satışı yüzünden 17-18'lerden maliyetlenmiş yatırımcıyı (ya da trader diyelim) saymazsak hisse şu an halen tarihi dip seviyesinde dolar bazlı.

Son 1 yılda sadece %4 prim yapmış AEFES. Invesco'nun satışı tahtayı tarumar etti. Şimdi piyasa geriye kalan yabancıları izleyecek bence. Eğer yabancı almaya devam ederse kısa sürede 28-30 bandına gelir diye tahmin ediyorum ki orası bile çok ucuz bu hisse için.

Sayfa 353/579 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •