Sayfa 25/240 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 193 - 200 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by Torik Yazıyı Oku
    Yayı istediğin kadar gerebilirsin. Coook uzağa düşer ok. Ok atmayı severim. Yatırım tavsiyesi değil. Sayın jnothan sabah akşam baklava yiyebilirmisin
    2012 deki gerdigi ok geldi ky kıcına girdi....simdide gerdice dikkat edin ipi koparmasın....canıtın ustanın yorumlarıyla zararına sattım....ama bekliyorum canıtın hocanın 10 altını konuştuysa gelir oralara o zaman bakarız....

2.  Alıntı Originally Posted by Canoca Yazıyı Oku
    Bu satışlarda cok da salmadı gibi..piyasaya bakınca. Yarin ola hayır ola..
    hiç süpheniz olmasın salar salar sabancının payı daha yüzde 32 onu yüzde 70 cıkarmadan gitmez..

3.  Alıntı Originally Posted by ege941 Yazıyı Oku
    2012 deki gerdigi ok geldi ky kıcına girdi....simdide gerdice dikkat edin ipi koparmasın....canıtın ustanın yorumlarıyla zararına sattım....ama bekliyorum canıtın hocanın 10 altını konuştuysa gelir oralara o zaman bakarız....
    Ben onceki mevcut fiyatlardan (12-13 civari) ek alim yapmiyorum ama elimdekileri de satmiyorum, eger 10 civari ve altina gelirse biraz daha ek alim yapmayi dusunuyorum seklinde belirttim dusuncelerimi. Yani ben satis yapmadim. Bugun 11 altini bekledim, olmadi ve alamadim. Hesabimda acik pozisyon da bulundugu halde satis yapmiyorum. Disaridan kapamaya calisiyorum. Cunku gecmiste yaptim ve zararim oldu. Piyasa yapicilarla bogusmak zor.

Siz oralara gelse alirim seklindeki yorumumu satis olarak algilamayin lutfen. Ben ilk ceyrek bilancosunu begendim. İkinciden umutlu degilim ama piyasa ikinci ceyregi cok ciddiye almayabilir diye de dusunuyorum. Cunku sirketin dinamigi degil.

Umudum endeksin de etkisiyle 10 civarina gelmesi. Ama gelmeyebilir de. Bu beklentim benim kendi pozisyonumu bozmadan ek alim dahilinde bekledigim bir beklenti. Bu gerceklesmeyebilir.

Bu yuzden siz kesin olarak bana bakmayin. Ben arada can sikintisina karsi kafa dagitmak icin buraya yaziyorum. Uzun vadeli hedeflerimi belirttim. Eger sirketten ve bilancolarindan isik gorursem omur boyu satmayabilirim. Cok hizli ve spekulatif hareket gorursem ayri mesele tabii.
    ...

Gün Aralığı: 11,10 - 11,69 Kapanış 11,55

5. Bugun cok dusundum. Deniz kiyisinda (denizin kumsalla birlestigi yerde) uzun sure bir ileri bir geri yurudum. Baklava yemedim. Sadece tuzsuz salatalik yedim.

Game changer yillik bazda 6 milyar ciroya ulasmamiz olacak. Elbette o gun oyun coktan degismis olacak.

Simdi size soru.. 6 milyar ciroya hangi yil ulasiriz?
    ...

6.  Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bugun cok dusundum. Deniz kiyisinda (denizin kumsalla birlestigi yerde) uzun sure bir ileri bir geri yurudum. Baklava yemedim. Sadece tuzsuz salatalik yedim.

Game changer yillik bazda 6 milyar ciroya ulasmamiz olacak. Elbette o gun oyun coktan degismis olacak.

Simdi size soru.. 6 milyar ciroya hangi yil ulasiriz?
    2022 9 aylık bilançoda görürüz diye umut ediyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Korktuğum başıma geldi tatgd da geçti bunu

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gün Aralığı: 11,36 - 11,61 Kapanış:11,37 Toplam Adet:128.956

[IMG][/IMG]
    Bugün Arefe, hüzünlü giriyoruz bayrama, an itibariyle dünya borsaları toz duman, hakkımızda hayırlısı olsun!
    Kurban Bayramımız mubarek olsun!

Sayfa 25/240 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •