Sayfa 313/1006 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Bu konular parti üstü konulardır.

Uluslararası siyaset durağan değildir dinamiktir,şartlara göre pozisyon alınır.
    Bu gün dost dediğin yarın düşman olabilir,tam tersi de olabilir.

eminim çok lezzetli olduğunu düşünüyorsun.. belki orada sende bu kuzu çevirmeyi yapabilirdin..

ama..süpriz süpriz.. burası Turk toprağı ama kuzu çevirmeyi yunanlılar yapıyor.. akape döneminde..artık yapamazsın zira yunanlıların kontrolünde..bu da belki enteresandır ?? belki de şaşırtıcı değildir.. sen karar ver..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    nasıl bitecek bu illet virüs bilmiyorum...bir de okulları falan açmaktan bahsediyorlar...küçücük çocuklar nasıl koruyacak kendisini?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dünya Sağlık Örgütü (31/07/2020) tarihinde Dünya genelinde 292.527 yeni koronavirüs vakası tespit edildiğini, bu rakamım dalgının başından bu yana Dünya genelinde bildirilen en yüksek vaka sayısı olduğunu açıkladı.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

bunları görmek çok mu enteresan yoksa hiç şaşırtıcı değil mi?

bence hiç şaşırtcı değil.. akape bir abd procesidir..
    Ben partili değilim,hiç bir partide üyeliğim yok,bunu çok defa yazdım.!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wIiK...ature=youtu.be

4. Tik Tok'u Microsoft alacakmış.

Sosyal medyayı ele geçiren dünyayı ele geçirir gibi bir söz de söylenebilir.

https://www.haberturk.com/microsoft-...0965-teknoloji

Microsoft, gençlerin dünya genelinde tutkunu haline geldiği Çinli video uygulaması TikTok’u satın alma peşine düştü. ABD Başkanı Donald Trump, uygulamayı ABD’de yasaklayacak adımlar atacaklarını açıklamıştı. Baskı altındaki şirketin ABD operasyonunu Microsoft’a satması artık olasılıklar dahilinde...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ben partili değilim,bunu çok defa yazdım.!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wIiK...ature=youtu.be
    o zaman bugun burada kimse siyaset yapmıyorken sen akape sözcüsü gibi propaganda yapma..

kaldı ki söylediklerine kimse inanmıyor.. partili olduğun çok net söylemlerinde..

bu sayfalara katkın sadece trollük yapmak.. viop'ta pozisyonun yok.. viop pozu açanların mantığını anlamazsın.. açıkçası amacın herhalde sadece sabote etmek bu başlığı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Tik Tok'u Microsoft alacakmış.

Sosyal medyayı ele geçiren dünyayı ele geçirir gibi bir söz de söylenebilir.

https://www.haberturk.com/microsoft-...0965-teknoloji

Microsoft, gençlerin dünya genelinde tutkunu haline geldiği Çinli video uygulaması TikTok’u satın alma peşine düştü. ABD Başkanı Donald Trump, uygulamayı ABD’de yasaklayacak adımlar atacaklarını açıklamıştı. Baskı altındaki şirketin ABD operasyonunu Microsoft’a satması artık olasılıklar dahilinde...
    Doğru
    Bi iş bulma programı var
    Global nitelikli
    3 sene önce aylık on tele idi
    Aşamalı zamlandi
    Sade suya vatandaş üyelik şu an aylık 3yuz Beşyüz tele civarı
    Firmalara tabi uyelik daha pahalı ( -dır herhalde )
    Sadece 3 sene içinde ya
    Zamma bak

İnsanlar tipis tipis ödüyor demekki

7. İlerde cep telefonlarının

Pc gibi olucagini saniyom

Tekelleşme bitince . Social media da

Telefon arti o sosyal medya programlari hep beraber . Totalde 10 kaat (rakam Faraziyeden örnek )
    Gibi

Nasıl pc de win 10 la beraber satın alıyon
    O tarz

8. Fransa Kuzey Afrika dan

Naş naş

Sular isindigi için Fas Tunus ve Cezayir deki yazliklarina satılık koydular cogusu alan yok

Korkudan gidemiyorlar

Laissez les vendre

.

Sayfa 313/1006 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •