Sayfa 7/87 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 49 - 56 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Burda ki bir cok ky arkadasin hakikaten vizyonu cok zayif.Kimisi diyor ki beklenti bitti kimisi zararina mal veriyor kimisi 6 uzerinden ky ye mal dagitilmis��

Yahu 200 milyon dolasimda ki payi toplasan ky de 20 milyon mal cikar.

Pazartesi C.baskani lasnmani yaptiginda hikaye bitmis mi yoksa daha yeni mi baslayacak gorursunuz.Tacirler ve Garanti mali zararina mi vermis yoksa diger hesaplara mi aktarmis anlarsiniz��

Oyakc icinde aynisini diyorlardi beklenti bitti kerizleri silkeleyip soluksuz 10 iraya gittiginda herkes arkasindn bkti
    o dediğiniz tarz yazıları başka sosyal medya ortamlarında daha çok görüyorum. Birleşme sırasında ve hemen sonrasında yaklaşık 10-12 milyon civarı hisse satıldı spek tabir edeceğimiz gruplar tarafından kendi gözlememime göre. Bu 210 milyonluk bir tahta için fazla değil. Hissede volatilitenin azalmasını ve temel verilerine göre hareket etmesini bekliyorum bundan sonra. Bilanço beklentileri ilgili çeyreğin bitimine 15 gün kala başlar bilançoların açıklanmasından itibaren beklenti biter ve düzeltme başlar. Tursg de artık bilanço beklentilerine odaklanmak daha doğru olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Bu arada pazartesi lansman demisim ozr lansmanin tarihi belli degil.Birileri pazartei lafini uydurmustu oyle birsey yok bende yanlikla yazdim.

3. Kuşlu sıtede Gücü adında başlıklı bır davetiye görmüştüm, yarın saat 13 de külliyede lansman olacak dıye yazıyordu. Fake olabilirmi acaba, yarın RTE'nın böyle bir programı varmı acaba??

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    o dediğiniz tarz yazıları başka sosyal medya ortamlarında daha çok görüyorum. Birleşme sırasında ve hemen sonrasında yaklaşık 10-12 milyon civarı hisse satıldı spek tabir edeceğimiz gruplar tarafından kendi gözlememime göre. Bu 210 milyonluk bir tahta için fazla değil. Hissede volatilitenin azalmasını ve temel verilerine göre hareket etmesini bekliyorum bundan sonra. Bilanço beklentileri ilgili çeyreğin bitimine 15 gün kala başlar bilançoların açıklanmasından itibaren beklenti biter ve düzeltme başlar. Tursg de artık bilanço beklentilerine odaklanmak daha doğru olur.
    Çok değil 2-3 hafta öncesine kadar burada birkaç kişiydik ve hissemiz ralli modunda idi. Çoğu günler yazı dahi yazılmaz bizler ise fiyata dair hiçbir zaman yazmazdık. Taa ki birkaç hafta önce tahtayı 1,3 TL den 6,6 TL ye taşıyan grup elinde ki hisselerini 10 günde satıp hisseden çıkana ve fiyatı piyasa dinamikleri ile başbaşa bırakana kadar. O günden itibaren burada bizlerin aylar önce keşfedip pozisyon aldığımız hissemizi speklerin sattığı malları alan yatırımcılar içinden buraya gelenlerin Amerikayı yeniden keşfeder tarzı yazılarına kadar, bir kısmı ise her zaman ki gibi önce hisseyi alıp sonra araştırma gereği duyarak sorular sormaya geldi. Haliyle yazıların ve yazanların popülasyonu artınca hissenin dağıtıldığı ve artık bundan sonrası için birleşme beklentisinin büyük ellerce realize edildiğini, artık bist30 hisseleri gibi bilanço ve sektörel performansın hisse hareketlerinde katalist olacağını anladık. Nasıl ki aylar önce kimsenin farkında olmadığı zamanlarda fark ederek birleşme ve değerleme yolunda önden poz alarak bunu değerlendirdi isek üstte anlattığım son faz gelişmeleri de hisseyi tanıyanlar olarak fark ederek gereğini yaptık ve pozlarımızı realize ederek bir kısmını elimizde kalacak şekilde trübünlere çıktık. Bundan sonrası için gelecek bilançolar ve sektörel gelişmeleri takip eder arada bir yazmak icap eden enteresan şeyler olursa yazar işimize bakarız.

Hissenin son dönemde sahibi olmuş yeni yatırımcılara da kazançlar getirmesini temenni ederim.
    Cahillik mutluluktur!

Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Kuşlu sıtede Gücü adında başlıklı bır davetiye görmüştüm, yarın saat 13 de külliyede lansman olacak dıye yazıyordu. Fake olabilirmi acaba, yarın RTE'nın böyle bir programı varmı acaba??
    Şirketin resmi hesaplarında yok böyle bir bilgi, fake olma ihtimali var enazından yarın için.
    Lansman illaki yapılır ama ne gün henüz belli değil sanırım...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Çok değil 2-3 hafta öncesine kadar burada birkaç kişiydik ve hissemiz ralli modunda idi. Çoğu günler yazı dahi yazılmaz bizler ise fiyata dair hiçbir zaman yazmazdık. Taa ki birkaç hafta önce tahtayı 1,3 TL den 6,6 TL ye taşıyan grup elinde ki hisselerini 10 günde satıp hisseden çıkana ve fiyatı piyasa dinamikleri ile başbaşa bırakana kadar. O günden itibaren burada bizlerin aylar önce keşfedip pozisyon aldığımız hissemizi speklerin sattığı malları alan yatırımcılar içinden buraya gelenlerin Amerikayı yeniden keşfeder tarzı yazılarına kadar, bir kısmı ise her zaman ki gibi önce hisseyi alıp sonra araştırma gereği duyarak sorular sormaya geldi. Haliyle yazıların ve yazanların popülasyonu artınca hissenin dağıtıldığı ve artık bundan sonrası için birleşme beklentisinin büyük ellerce realize edildiğini, artık bist30 hisseleri gibi bilanço ve sektörel performansın hisse hareketlerinde katalist olacağını anladık. Nasıl ki aylar önce kimsenin farkında olmadığı zamanlarda fark ederek birleşme ve değerleme yolunda önden poz alarak bunu değerlendirdi isek üstte anlattığım son faz gelişmeleri de hisseyi tanıyanlar olarak fark ederek gereğini yaptık ve pozlarımızı realize ederek bir kısmını elimizde kalacak şekilde trübünlere çıktık. Bundan sonrası için gelecek bilançolar ve sektörel gelişmeleri takip eder arada bir yazmak icap eden enteresan şeyler olursa yazar işimize bakarız.

Hissenin son dönemde sahibi olmuş yeni yatırımcılara da kazançlar getirmesini temenni ederim.
    Bence bu kadar net konusmayin derim gecen yil temmuz agustos aylarinda 1.25 gibi alip beklerken bir de ustune birlesme aciklandiginda 2 liradan beri tasidigim hisselerde sizin gibi 3 defa beklenti bitti kari realize ettim diyerek diger kisilerinde ayni beklenti icerisine sokup onlara yuzde 40-50 daha pahaliya almasina neden olan cok yazi okumustum sosyal medya da ve de burda.

O kadar emin konusuyorsunuz ki sizi okuyan belkide yuzlerce kisi var burda.

Bahsettiginiz grup denizbanktan islem yapan grupsa toplam sattigi lot 7 milyon tahmini.

Oyle bir anlattiniz ki hisse yuzde 50 duzeltme yapmis isi bitmis gibi !

Hisse 10-15 arasi duzeltme yapti daha ve yarin ne olacagini bilmiyorsunuz sadece temenni ediyorsunuz.

Yaptiginiz strateji kendinize gore dogru olabilir ama bu kesin dogruymus algisi yaratmaniz hic hos degil.

Ha bunun boyle olmadigini tahta zaten gosterir rahat olun.

Parasi olan spek bankalardan alir parasi olmayan spek araci kurum kullanir 😉

7. Beni gerisi derisi vs si artık ilgilendirmiyor. Kendi düşüncelerimi yazdım ve karımı cebime aldım. Kalan eksi maliyetli mallarım çıkarsa sevinirim, aslına bakarsanız uv iyi olacağını düşünmesem elimde tek lot bırakmazdım. Demek ki iyi düşünüyorum. Ama kısa vade için bir beklentim kalmadı. Bize herkes iştahlı olunca sat korkudan kimse kalmayınca al diye öğrettiler. Hayırlı yatırımlar dilerim.
    Cahillik mutluluktur!

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Beni gerisi derisi vs si artık ilgilendirmiyor. Kendi düşüncelerimi yazdım ve karımı cebime aldım. Kalan eksi maliyetli mallarım çıkarsa sevinirim, aslına bakarsanız uv iyi olacağını düşünmesem elimde tek lot bırakmazdım. Demek ki iyi düşünüyorum. Ama kısa vade için bir beklentim kalmadı. Bize herkes iştahlı olunca sat korkudan kimse kalmayınca al diye öğrettiler. Hayırlı yatırımlar dilerim.
    Herkes istahli olmuş olsa alici kismi halkbank -ziraat-vakifbank alici kisminda olur dilu diye dusunuyorum hani ogreten kisilerin takas analizinde ky nin hangi araci kurumu kullandigini da soylemis olmasi lazim🤔

Neyse hayirli aksamlar yanlis anlamayin kisisel tartisma olarakta algilamayin sadece hikayenin yeni basladigini soylemek istedim...

Sayfa 7/87 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •