Sayfa 894/975 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sattım tekrar girdim ben buranın en eskilerindenim burası benim artık al sat yerim. İlk 1.05 Ken girdim 1.30 da sattim sonra 3 lere bensiz gitti sonra korona sonrası 1.49 ile almaya başladım 2.90 dan sattim arabami buradan aldim.. Şimdi küçük küçük al satlar yapıyorum burada buranın eskileri beni tanır bende yalan yok eski yorumları okursan 1.50 iken 6 olacak yazılarımı görürsün hatta tweterimda da var. Ha gorurmu görmez mi bilmem ama bence galiptir bu yolda mağlup.

Yatırım tavsiyesi değildir kimse bana uyup al sat veya bekleme yapmasın.

BİR BOKSÖR YERE DÜŞTÜĞÜ ZAMAN DEĞİL AYAĞA KALKAMADİGİ ZAMAN YENİK SAYILIR.
    komutan hoş geldın , özledikti sizi.bu kağıda ilk gırdiğimde size sormuştun hatırlarsanız, hayırlı nolsun 6 ıyı geldi ümit ilerisi için, hayırlı cumalar herkese

2.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    komutan hoş geldın , özledikti sizi.bu kağıda ilk gırdiğimde size sormuştun hatırlarsanız, hayırlı nolsun 6 ıyı geldi ümit ilerisi için, hayırlı cumalar herkese
    Teşekkürler sayın karayel bakın bunu ilerisi için söylüyorum tamam herşey güzel şirket güzel benim düşüncem 6 lara gidebilir diye dusunuyorum olur yada olmaz bilmiyorum ama dikkat edelim bu tip hisselerin düşüşleri insanı beter eder.
    Ben 6 lara gideceğini düşünüyorum ama durmam beklemem açıkçası sonuçta yüksek bir fiyat olur aman dikkat edelim her zaman.

3. [QUOTE=kaybeden1;4735135]Bir arkadaşımda var ,bölündükten sonra hesabına ayrı 300 lot görünüyormuş sebebi nedir ? Yoksa daha sonra duzelir mi ?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOT

KAP ta hesaplara 08.09.2020 de geçeceği yazyor.O günden önce o lotlara işlem yapamaz.

4. SEYKM hay maaşallah

5. Arkadaşlar şimdi çıktım kalanlara bol şans arada uğrarım yine

6. Benden baska kimse kalmadi burada

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu patron ne yapmaya çalışıyor?

8. Hdfgs ve İnfo da devre kesiyor herhangi birşey mi var

Sayfa 894/975 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •