Sayfa 328/1006 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Baslikta konusuldu mu bilmiyorum denk gelmedim ama enflasyona dayali tl mevduat hesaplar hakkinda dusunceniz nedir ? Bir kandirmaca, tuzak soz konusu mu ? Minimum 11 faiz veriyorlar , vade sonu gelen faiz orani enflasyona gore degisken oranli oluyor. Bankacilar dedeme hep bu urunu oneriyorlar. Dedemde hep guveniyor bankacilara kabul ediyor Gercekten dedemi sevip , saygi mi duyuyorlar yoksa kuş mu avlamaya calisiyorlar. Nicin bu urunu oneriyorlar , cozemedim. Bu arada dedem baska yatirim araci bilmez, anlamaz. 50 yillik TL mevduat yatirimcisi. 50 yildir tl mevduatta kalarak birikimini oldukca fazla eritti ama saglik olsun
    Eridiyse son 8 yilda erimistir, ondan once pek erimemistir, hatta 2013e kadar cok iyi kazanmıştır.

2. Ruya gibi bir dönem yasandi, AB parlamentosunda "Turkiye nin uyeligine evet" pankartlari acildi.

TR ye para yağıyordu, MB dolara satis degil alim mudahalesi yapiyordu. Bolluk icindeydik ve herkes para kazanıyordu, borsa 11 kat artti on yilda.. Eurovizyonu kazandik, dunya futbol sampiyonasinda ucuncu olduk Senol Gunes le..

Nerden nereye

3.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Otomobil çok fena darbe aldı derken???

Clio'lar, i20'ler falan 160bin'lerdeydi son baktığımda... Sonra bakmayı bıraktım tabii...

Aylık 5binlik gelirlerle 160bin'lik başlangıç düzeyindeki araçlara gözünün yaşına bakmadan saldıranlar oldukça bir şey değişmez...

Olan maalesef harcamasını bilmeyene ve önce finansal güvenliğimi sağlayayım diyene oluyor...
    ben son zamanlardaki ÖTV zammından sonra sektörün durumunu kastetmiştim. yoksa biz burada mevduat mı emtia mı borsa mı diye çırpınırken 1 sene önce 200 bine mercedes alanın aracı 400 bini geçti artı kullandığı yanına kar kaldı. muhtemelen bu ÖTV zammı da kalıcı olacak

4. An itibariyle dolar 7,5137

5.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    İçimden bir ses döviz dayağı da yesek faizi arttırmayacaklar diyor.
    Aynen devam. Onların amacı doların zaman içinde ağır ağır yükselmesi. Bunun derdindeler. Doları düşürmek gibi bir dertleri yok.

6. Dolar tıkır tıkır giderken Mevduat tarafında “kırık kalpler derneğinde sessizlik hakim”

7. Dolar 24 Eylül Merkez bankası toplantısının fiyatlamasını yapıyor.

8. An itibariyle 7,53 faizleri ister seve seve ister si..... si... yükseltecekler biraz sabır.

Sayfa 328/1006 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •