Sayfa 225/999 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    herkesin görüşü vardır aklı fikri vardır saygı duyarım ama yazdıklarınızın hiç birine katılmıyorum.En başta Türkiye üreten bir ülkedir.Belki görmüyoruz araba fabrikaları binlerce araba üretiyor son model nerede ?????????? Avrupa yollarında beyaz eşya eskiden kıtlığı vardı 1 buzdolabına 1 yıl çalışırdınız şimdi dükkanlar kaklı alan yok.Var oğlu var elektronik de bile fabrikalarımız var Vestel cep telefonu üretiyor alan yok illa iphone olacak vs aynı görevi görüyor.Tarım sektörü her şey bol demir çelik dünyada ön sıralardayız.örnekler saymakla bitmez.Türkiye bazıların sandığı gibi güçsüz aciz bir ülke değil artık her şey var.Gelelim faiz , faiz kapitalizmin bir aracıdır zengin ülkeler faizle para vererek fakir ülkeleri sömürür.Faiz yüksek enflasyon demektir.Faiz paradan para kazanmak olduğu için sanayiyi öldürür.Yüksek faiz adam niye fabrika açsın ki ???????????? yüksek faiz çalışmadan bankadan faizini alır geçinir.Ama düşük faiz ekonomiye can katar sanayici bankadan aldığı düşük faizli kredilerle daha çok iş çevirir.Doları düşürmek için faizi artırılması o da çok yanlış bir harekettir.Bırakın doları nereye giderse gitsin hatta 10 tl ye felan gitmesi iyi olur ithalat azalır.Ülke için iyi olur doların fiatı yükselsin önemli değil Turizm canlanır.Bi düşünün şu gelişmiş ülkelere bir bakın neden faiz çok düşük , japonyada yok bile.Faiz iyi bir şey olsa önce onlar faizleri yükseltir uyanın artık.Eğer faiz yüksek olursa sen ben değil hepimiz sömürülürüz ucu her yere değer.haramdır helaldir oraya hiç girmem herkesin aklı var fikri var inancı var bana ne aynı mezaramı girecez.Riski göze alıyorsan halk arasında sıkıyorsa derler koyarsın paranı bankaya faize .. faizini yersin.tersi olursa cehennemde kazan beğenirsin bu kadar basit.
    Arkadaş sende gece gece ne içtin üreten ülkenin dış borcu rekor olur mu ya

Saman bile dışardan geliyor üretenmiş

Bizim tek ürettiğimiz koyun sürüsü
    Başkada bir şey yok

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Arkadaş sende gece gece ne içtin üreten ülkenin dış borcu rekor olur mu ya

Saman bile dışardan geliyor üretenmiş

Bizim tek ürettiğimiz koyun sürüsü
    Başkada bir şey yok
    Anlaşılan koyun sürüsü de değil
    İnsan sürüsü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün bir inşaatçı duydum
    Bursada.. Range Rover almış.. 3.3 milyon TL vermiş..

Demek alınıyor, kazananda var...

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Bugün bir inşaatçı duydum
    Bursada.. Range Rover almış.. 3.3 milyon TL vermiş..

Demek alınıyor, kazananda var...

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    orta halli veya varoşun bir tık üstü herhangi bir semte git ana caddesinde 1 saat kadar dur ve geçen arabaların markalarına bak.... böyle bir lüks gösteriş özenti avrupada yok gayrimillisafılaya göre oranlarsan ...
    ben de diyorum ki o paranın 1/10 u ile araba al ( oturgaçlı götürgeç neticede ) kalan 9/10 ile kendine yatırım yap ki başkasına da faydan olsun....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5. gayri safi milli hafıza yazmasını biliyoz , düzeltmeye kalkma .... hafıza değil o hasıla hasıla da deme , onu da biliyoz
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Türkiyede üretim yok diyenler saçmalamış. Gayet güzel üretiyoruz ama kg başına fiyatlar düşük. Yani katma değerli üretim ne yazık kı yok sayılacak kadar az. DXY endeksi düşerse siyasiler de hukuka saygılıysa o zaman yurtdışından para geliyor bu şekilde geçiçi refahlar ile yıllarımızı geciriyoruz. Türklerden zaten 3 şey olur memur asker ciftci.

7. Filyos Limanı ilerliyor, yakınında demiryolu var.
    Kardemir'e pozitif etkileyebilir seneye.

http://www.kdzereglihaber.com/haber/...i/20095#h20095

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Filyos Limanı ilerliyor, yakınında demiryolu var.
    Kardemir'e pozitif etkileyebilir seneye.

http://www.kdzereglihaber.com/haber/...i/20095#h20095

Bugun kardemir squat yaptı. pivotunu kırdı 4 saat kaldı sonra actığı noktaya geri döndü.

Sayfa 225/999 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •