Sayfa 270/1002 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sibirya'nın Prokudskoye köyünde yaşanan olayda, Stepan Dolgikh hayatını birleştirdiği Oksana Poludentseva ile düğün günü evin dışında tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında Dolgikh, gelin Oksana Poludentseva'yı döverek öldürdü. Dolgikh, daha sonra gelinin cansız bedenini alıp, yakındaki bir uçuruma attı.

Olayı izleyen davetliler, polise haber verdiklerini ve araya girmeye korktuklarını ifade etti.

https://www.mynet.com/rusya-da-damat...i-110106610024

Ben, ne kadar ruh hastasi, sapik varsa Turkiye'de sanirdim.
    Dünyada yoldan çıkmışlar her yerde var.

New York'ta Katolik Kilisesi taciz davaları yüzünden iflas kararı aldı

John Barres, New York Çocuk Mağdurları Yasası'nın 2019'da yürürlüğe girmesinden bu yana kiliselerine karşı ''papaz, öğretmen, üyeler ve diğer yetişkinler tarafından cinsel istismara uğradıkları'' iddiasıyla 200'den fazla dava açıldığını, giderek artan dava masraflarını yüklenmeleri durumunda kilisenin ayakta kalamayacağını belirtti.

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/new-y...i-aldi/1992622

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Beş maske dağıtmayan ülkede beşyüzbin tablet dağıtılacak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    para ne kadar büyürse iş o kadar kolay yapılır
    500.000 tablet 2.000 tl den olsa bir maskeniin maliyeti 20 kuruşsa 5.000.000.000 maskeye eşittir dağıtılan maskeyi toplasan 500.000.000 maske yoktur.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Dünyada yoldan çıkmışlar her yerde var.

New York'ta Katolik Kilisesi taciz davaları yüzünden iflas kararı aldı

John Barres, New York Çocuk Mağdurları Yasası'nın 2019'da yürürlüğe girmesinden bu yana kiliselerine karşı ''papaz, öğretmen, üyeler ve diğer yetişkinler tarafından cinsel istismara uğradıkları'' iddiasıyla 200'den fazla dava açıldığını, giderek artan dava masraflarını yüklenmeleri durumunda kilisenin ayakta kalamayacağını belirtti.

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/new-y...i-aldi/1992622

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bu din adamları hangi dinden olursa olsun aynı boku yemeyi seviyor demek ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu din adamları hangi dinden olursa olsun aynı boku yemeyi seviyor demek ki
    Ben olaya tersten bakıyorum.
    Dünyada ne kadar sapık hırsız uğursuz varsa hepsi din ile kamufle olmayı seçmiş.
    Din çok güzel bir kalkan. Kendini din adamı olarak topluma kabul ettirdin mi "dokunulmaz" oluyorsun.
    Bu pislik tipler ayıklanabilse gerçek din adamı ve gerçek dindar kişiler koca dünyada bir avuç kalır.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    para ne kadar büyürse iş o kadar kolay yapılır
    500.000 tablet 2.000 tl den olsa bir maskeniin maliyeti 20 kuruşsa 5.000.000.000 maskeye eşittir dağıtılan maskeyi toplasan 500.000.000 maske yoktur.
    Itin dötüne soktun sen de bunları, 10 tane postaylan 10 tane de eczaneden, 20 maske geldi bana yahu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Ben olaya tersten bakıyorum.
    Dünyada ne kadar sapık hırsız uğursuz varsa hepsi din ile kamufle olmayı seçmiş.
    Din çok güzel bir kalkan. Kendini din adamı olarak topluma kabul ettirdin mi "dokunulmaz" oluyorsun.
    Bu pislik tipler ayıklanabilse gerçek din adamı ve gerçek dindar kişiler koca dünyada bir avuç kalır.
    Ayrica bunlar hayatlari boyu,hic bir uretim faaliyeti gostermeden, caglar boyu milletin sirtindan gecinmis, askerlik savas gibi islere hic bulasmamistir.

Hristiyan kilisesi sadece kuruldugu yer neresiyse, oranin olum kalim kayitlarini cok siki tutmus,bilgiler bugune kadar gelmistir.

Ebesininkini görünce, maskeyi takmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Games of Trolls yeni sezon
    ...Kendilerinedemi sansür uyguluyor bunlar