Sayfa 556/851 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 6805 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Buradan tel paylaşıp Whatsap grubu kurabiliyormuyuz en azından şu süreçte..

2.  Alıntı Originally Posted by bbozkurtlar Yazıyı Oku
    Sayın maf 79 özelden düşüncenizi bende öğrenebilirmiyim
    Sabredin güzel yerlere gelecektir.

3. Özelden mesaj atan hedef soran arkadaşlara teşekkür ederim, ama kimseye hedef şu olur diye bişi diyemem. Bölünene kadar tavan tavan gitmeyecektir, kar satışları, iniş çıkışlar olur. Ekonomik, siyasi durum ortada. Herşey güzel olursa benim hedefim 2.500-3.000 TL arası. Bölünmeden öncede çıkacağım. Herkese hayırlı kazançlar dilerim.

4. bugun artı 2 acıp gun ıcı tavan gıttı dun tavan yappıp aç kapa yapmıstı yarın bakalım seans oncesı neler olcak bol kazanclar cıktıkca kar al yapmayı bılın rahat edın bence tabı gerı gelıste uzulmessınız

5. Bölünmenin süresi 2 -3 ayı bulur mu arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by - sur - Yazıyı Oku
    Yapmayın Allah aşkına. Bilhassa kartn bu konuda ne kadar ketum olduğunu kanıtladı. Kesinlikle bedelsiz açıklanmadan önce bedelsiz geliyor diye hareket etmedi. Geçmişte brisa, netas, algyo, yakın gelecekte mrshl, jants derseniz onlara evet derim ancak kartn için diyemeyiz. Açın, bakın, grafikler ortada bu hisse 2013 yılında 300'dü, 2011 yılında 250 idi. 8-10 yılda 700 olmasa mıydı. Yıllarca süründürdü.

KY gibi birkaç yüz lotu olsa o da bozdurmazdı. 20000 + 47000 adet hisseyi satmayı kafaya koyduysa tabiki tahtada derinlik varken satacak. Satanlar bence de aptal değil, peki bu kadar malı karşılayanlar mı aptal?
    Qnb ilk malı sattığında 1238 idi, siz bu yazıyı yazdığınızda 1362. Kartn daha üzerini görmez ise haklısınız.

Bir çekememezliktir almış başını gidiyor...
    egeende de var böyleleri,bugün şu fiyata düşecek diye yanıltıyor insanları ve birde vebal alma diye uyaranları zibidilikle suçluyor. forum yönetimi ise uyuyor ceza vermiyor halen yazıyor ********.
    Son düzenleme : fırtına49; 27-10-2020 saat: 22:50. Sebep: eksik hece

7. Bugün de tavan kapattık şükürler olsun.......!!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by adsız Yazıyı Oku
    haber açıklandığında hesap kitap filan derken yedinci tavandan verir geçerim diye düşünmüştüm.. sayılı tavan çabuk geçti.. yirmi kuruş da iskonto yaptım hatta.. :P 1498'den gönderdik malları..
    bekleyen ve yeni gelen karton dostlarına hayırlı bereketli kazançlar dilerim..
    her şey gönlünüzce olsun inşallah..
    bir başka macerada buluşmak üzere..:P
    Bereketini görün sayın adsız....yalnız ayrılığınız biraz erken olmadımı ....zannımca ytd hayırlısı olsun

Sayfa 556/851 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •