Sayfa 19/173 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 145 - 152 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Odaş bedellisinde ilk gün haricinde e ile r arasında e lehine hareket olmuştu,

bana sorarsanız her bedellide o bedellinin kendine has hareket tarzı oluştuğu/oluşturulduğu kanaatindeyim.

moda mod hareketler beklememek gerekir.

bu arada Sasa500 dostum, selam nasılsın!
    seni burada görmek güzel..
    is the average of five people around the human..
    Her kağıdın dinamikleri farklıdır elbette, burada amaçlanan daha fazla yatırımcı çekerek katılımı arttırmaktır. Tahtaci buna göre hareket etmezse Odas taki 25M lot gibi sona kalır işler.

Bir baska onemli farklari da yabanci takası, şeker de yabanci payi yok denecek kadar az . Son durumda %2.5 larda diye biliyorum. Yerli filler tepişirler, satiş vs. söylentileri tekrar hortlayabilir bu dönemde cazibeyi artirmak icin.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şimdilik 1,79 gibi bir rakam önemli.

3. Tarih bellimi arkadaslar

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    şimdilik 1,79 gibi bir rakam önemli.
    Sn kızıldağ, bölünme kaçtan olabilir bölünmeden önce ki hedef ne olabilir teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli71 Yazıyı Oku
    Sn kızıldağ, bölünme kaçtan olabilir bölünmeden önce ki hedef ne olabilir teşekkürler
    onaylar geldi, bölünme yönetim kararına bakar. rüchanları alacaksa 1,70-180 den bölebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    onaylar geldi, bölünme yönetim kararına bakar. rüchanları alacaksa 1,70-180 den bölebilir.
    Bölünme öncesi 2'li seviyeler artık mümkün görünmüyor mu sizce

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    sevgili Kızıldağ, tskb tabana giderken bizim diri durmamız aradaki korelasyonun bizim lehimize döndüğünü ve beklentilerin diri tuttuğunu söyleyebilir miyiz?

8.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    sevgili Kızıldağ, tskb tabana giderken bizim diri durmamız aradaki korelasyonun bizim lehimize döndüğünü ve beklentilerin diri tuttuğunu söyleyebilir miyiz?
    bedelli öncesinde 2,13 rakamı ile bekleneni yaptı, aynısı olur mu bilmek zor. bugün 1,79 rakamı gelirse umut var demek olur. şimdilik hareketin yavaşlaması ky nın düşünmesine fırsat veriyor, bu iyi değil. hareketler sert olursa kararsızlık artar ve buda speğin istediği şeydir.

Sayfa 19/173 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •