Sayfa 63/661 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 5287 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. USD ye mudahale gelmezse piyasa bozar USD buralardan donmeli burası cokomelli

2. Gülüp geçelim derim ben.
    Travma daha hafif oluyor.
    Takıldıkça adam kendini bir şey sanıyor.

3. Yakında akıl sağlığımız bozulmazsa iyi 😀😃😄😆🤣🤣🤣🤣

4. Sürtüğün kâğıdı endex kâğıdı olmuş ne alâ

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzdemirci Yazıyı Oku
    Hırsızlar deşifre olmayalım diye yeni hesaptan alım yapıyor

6. Maalesef ALGYO için pişmanlık en üst seviyelerde. defalarca BİMER veya CİMER e şikayet bildirimlerde bulunduk. Şirket ile de görüştük. Ama çözüm varmı? olmadı . Yinede beklenti haricinde şükretmek gerekiyor. Uzun yatırımcı için Geçen yıl bu zamanlar banka hissemiz olsaydı bu yıl yarıya düşmüştük. Bu demek değil ki Beklenti bu kadarmı? Hayır. O kadar güçlü bir kağıt ki hala peşinden koşturuyor . Kimini pişman ediyor kimini sövdürüyor kimini de bekletiyor. 2 yıl veya daha öncesinde şirketin muhasebe müdürü benan bey miydi ismini unuttum. Sn azuritin belirttiği dolar olarak halka açılma değeri veya o günkü şartlarda P/D üzerinden hangisinden satış yaparsınız veya bu şirketi P/D değerinden alalım gibi bir soruya şirketin satış ile ilgili bir düşüncesi olmadığı olsa bile tabiki 0,20-0,30 gibi bir değer ile yapılmayacağına dair benzer ifadeleri şifai olarak görüştük. P/D değeri ile ilgili veya verilen robot emirler veya manipülasyon olma ihtimalini BİMER üzerinden yazdığımızda da şirketlerin düzenli olarak incelendiği gibi bir cevap geldi. Şimdi göremiyorum ama o zaman 125 lot gibi bir sinyalmiydi bilmiyorum alan 125 yazıyor satan 125 yazıyordu.

Demem o ki beklenti yazılmasın, hakaret yazılmasın, vb . Ama Sn; azurit, MC Clark gibi ismini sayamadığım yıllarca ALGYO için emek vermiş kişilerin fikirleri ve buna ilave olabilecek güzel fikirler paylaşılır ve atılabilecek adımlar atılabilirse iyi bir gelecek dileyelim. Bol kazançlar. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Hergun bakmamak lazim sinir hastasi eder adami

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 63/661 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •