Sayfa 87/115 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 689 - 696 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Buda geride kalmasın okuyun lütfen....
    bu kadar güzel haber pek hisse fiatına yansımamış..?
    endeksin ve RSI şişmesi gelecek olan geri çekilmede KRSTL gösterecegi perfonmas 2017 yılındaki gibi olursa şaşmamak lazım..?
    o zaman hisse nette hisse yarışması vardı KRSTL beni 3 cü yapmıştı..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. normalde GIDA ve içecek şirketleri kanat takıp birer KUŞ misali uçmuşlardı pandeminin ilk zamanında tek geri kalan hisselerden biri..?
    spek kardeş seyirci kalıp pek etkilenmedi : heleki takip ettigim kadar 2013 den beri hiç böyle 4 milyon üzerinde kar görmedim 2017 yılında hisse fiat 4.20 görmesine ragmen ....bence yeni bir yol girişinde şirket ...?
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Spek 2.66 hareketinden sonraki düşüşte yatırım fonlarına çok lot kaptırdı. Bu yüzden baskı çok. Fonlara para yedirmeye niyeti yok.
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    normalde GIDA ve içecek şirketleri kanat takıp birer KUŞ misali uçmuşlardı pandeminin ilk zamanında tek geri kalan hisselerden biri..?
    spek kardeş seyirci kalıp pek etkilenmedi : heleki takip ettigim kadar 2013 den beri hiç böyle 4 milyon üzerinde kar görmedim 2017 yılında hisse fiat 4.20 görmesine ragmen ....bence yeni bir yol girişinde şirket ...?
    GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yatırım fonlarına mal kaptırma demiyelim de yatırım fonlarını kullanma diyelim.Her gün pasife yazılan yüklü satışlar tam Spk lık görünüyor.Başvuralım bakalım hissede manüpülasyon var mı yok mu?

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku

3 yıl sonunda özsermaye %90 + yapmış güzel aktif büyümeside artmış..
    hisse fiatına bu malesef yansımamış ..
    acaba degerli spek kardeşimiz benimi bekledi ..
    spek kardeş beni bekliyormuş :% 9,75.......
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 87/115 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •