Sayfa 817/1043 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Merhabalar ben de küçük yatırımcıyım. Hisseye girerken teknik analiz göstergelerinden hareket ediyorum. ALCTL i yazarken göstergelerden fisher transform ve price oscillator dip noktalarına yaklaştığı için yazdım. DGGYO ve DESPC de bu şekildedir. TUCLK de listem de var. Ben yaklaşık 20 adet hisse belirlerim teknik göstergesine göre saatlik günlük tür. Bu 20 hisseyi o hafta analiz ederim. Diğer hisseler ile uğraşmam. Foruma da kendimce beğendiğim 5 hisse yazarım. Stratejim de bu hisselerden direnci geçen hisseye girer ve beklerim stop koyarım tabi ki
    Sakıncası yoksa neyin fisher transformu sorabilir miyim? Benzerlik oradan geliyor olabilir..

2. Akmgy ile ilgili düşünceleriniz nelerdir

3.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Bir de göstergelerde formasyona bakın ayrıca geçmiş zamanda formasyonda hisse nasıl davranmış inceleyin
    Teşekkürler

4. Diğer gostergeler ile ters çalışıyor bence ve dip noktasını gorebiliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Diğer gostergeler ile ters çalışıyor bence ve dip noktasını gorebiliyorum.
    Sormak istediğim Inverse Fisher Transformu fiyat (C), ya da fiyat kombinasyonları (H+L)/2..v.b. gibi hesaplatabildiğimiz gibi RSI..vb. diğer indikatörler için de hesaplatabiliyoruz. Siz bunlardan hangisini hesaplatıyorsunuz demek istemiştim..

6. Ben de hesap yok görsel ücretsiz program doktora yapmıyoruz zaman geçiriyoruz, Küçük yatırım ciyim

7.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Ben de hesap yok görsel ücretsiz program doktora yapmıyoruz zaman geçiriyoruz, Küçük yatırım ciyim
    Eyvallah ama seçimler bazen çok başarılı. Tekrar tebrikler!

8. özellikle ADEL çok dikkat çekiyor.. teknikçi arkadaşlar ne der..

Sayfa 817/1043 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •