Sayfa 100/1003 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Kesinlikle, sağlıklı bir oluşum olarak görünmüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Ben de yarattığı ilk intiba derinliği olmayan endeks dışı hisselere yatırım yaparak, aktif olarak al sat ile bu karı elde etmişlerdir diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Ben de yarattığı ilk intiba derinliği olmayan endeks dışı hisselere yatırım yaparak, aktif olarak al sat ile bu karı elde etmişlerdir diye düşünüyorum.
    info yatırım ile grafiği çok benzer. fonun içinde neler döndüğünü bilemiyoruz ;) serbest fon aslında çok serbest fon
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Aes den yaraliyim , buyuk darbe yedim. 270 gun tasidim %12 civari karla ayrildim. 5-6 gun once dolar geri cekilecek diyerek korktum sattim . Fon son 2 gunde %10 yapti Yine bilemedim Forumdan bir arkadas uyarmisti ama biraz daha bekleseydin haziranda 60 dolar olacak diye soylentiler var demisti yanilmiyorsam Pit idi.
    evet bendim sakalımız olmadığı için dinleyenim yok :D
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. aes ile ilgili bekleyin dedim ben
    orta vadede kazandirir demistim

6. ziraat yatırım ile iletisimdeyim sürekli her telefonuma cikarlar her mailime cevap verirler
    .okuyorlarsa burayı tebrik ederim kurumu

7.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    ziraat yatırım ile iletisimdeyim sürekli her telefonuma cikarlar her mailime cevap verirler
    .okuyorlarsa burayı tebrik ederim kurumu
    niye tebrik ettiniz?

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    haydaaa, bu da mı başladı limitler sınırlar nnf gibi.
    çok ilginç. pay adedi 94 milyon gözüküyor şuan. Bu fonda demek ki artık alamayacağız. Bugün 1000 TL emir yollamıştım eşleşmiş görünüyor.

Sayfa 100/1003 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •