Sayfa 678/940 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Benim çizgilrime göre var...flamanın üst çizgisinin kırılımı 4.11 seviyesidir...geçerse bayrağı göndere çekebilir... Y.T.D.
    Peki hocam geçmesi yeterli mi yoksa üzerinde bir süre kalması gerekir mi??

2.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Peki hocam geçmesi yeterli mi yoksa üzerinde bir süre kalması gerekir mi??
    Zaten bu bir kuraldır...Hep diyoruz en az birkaç seans hacimle beraber onaylaması beklenmelidir...Bazen de hızlı bir şekilde geçip arkasına bile bakmayabilir...Bu birazda hissenin temel analizi veya tahta sahibinin kafasındaki fikre bağlı olabiliyor...Özellikle geçer geçmez gaza basmasını yakalamak şansla ilgili olabilir...
    Bazen risk alınabiliniyor...
    Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Zaten bu bir kuraldır...Hep diyoruz en az birkaç seans hacimle beraber onaylaması beklenmelidir...Bazen de hızlı bir şekilde geçip arkasına bile bakmayabilir...Bu birazda hissenin temel analizi veya tahta sahibinin kafasındaki fikre bağlı olabiliyor...Özellikle geçer geçmez gaza basmasını yakalamak şansla ilgili olabilir...
    Bazen risk alınabiliniyor...
    Y.T.D.
    Anladım hocam ya öncesinde alınmalı şansa giderse gider ya da biraz bekleyip yakalayabilirsek yakalayabilecegiz dediğiniz gibi biraz risk biraz nasip teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Tebrikler esselocan bey... Kalınlarla ilgili teoriniz doğrultusunda tüm listeniz hreketlendi ve bu havada güzel işler yaptılar... Takipteyiz...
    Y.T.D.
    Sayın hocam teşekkür ederim. Benlik bir durum yok. Ben ky bu işleri öğrenmeye çalışıyorum. Yanılabilirim.
    Her şey için yine de ytd. Saygılar ve iyi geceler.

5. İyi geceler vkgyo bakabilirmiyiz eski-prof hocam acaba

6. İyi geceler vkgyo hakkında görüşü olan degerlendirebilirmi eski-prof hocam destek dirençleri nasıldır bakabilirsiniz memnun olurum

7.  Alıntı Originally Posted by hanedan1969 Yazıyı Oku
    İyi geceler vkgyo hakkında görüşü olan degerlendirebilirmi eski-prof hocam destek dirençleri nasıldır bakabilirsiniz memnun olurum
    En son 3,86 ve 4,24 direnç leri var diye hatırlıyorum. Sermaye artışıyla ilgili rapor yayınlanmış. Bunun dışında yeni bir konu yok. Saygılar .
    Ytd

8. vakfın bakabilirmisiniz hocam .rica etsem .iyi gecelerin olsun

Sayfa 678/940 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •