Sayfa 18/602 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. hocam iyi akşamlar fener ve sanko nun son halini yorumlaya bilir misiniz zahmet olmazsa

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yeni sayfa hayırlı olsun

RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Merhaba, bir süredir takip ediyorum da; genel olarak mevduatçıydım, yaşım da genç olduğundan artık hisselere de girmenin vakti geldi diye düşünüyorum;
    Maaş hesabım vakıfbank'da olduğu için Vakıfbank Trade online hesabı açtım, bu uygulama üzerinden alım satım yaparsam;
    Gün içinde al dediğim anda alıyor, sat dediğim anda o fiyatlardan satıyor ancak o parayı tekrar 2 gün sonra mı kullanabiliyorum? Yoksa o parayla hemen başka kağıt da alabilir miyim?
    O 2 gün kuralı sistemden parayı cekeceksem mi geçerli?

4. çelik hocam iyi akşamlar geçen hafta listenizde katmer vardı ve pek bir dinlendi 3.20-3.90 arasında..ben biraz aldım bekliyorum..iki gündür bir hacim oluştu hocam...önce 3,90 direnç kırıldı.sonra 3,20 direnci geçildi 3,25 gördü ve 3,18 den kapandı.şimdi size sormak isteğim.uzun zamandır yatay seyreden bu hisse için bundan sonraki hedefler için ne düşünüyorsunuz..

5.  Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Merhaba, bir süredir takip ediyorum da; genel olarak mevduatçıydım, yaşım da genç olduğundan artık hisselere de girmenin vakti geldi diye düşünüyorum;
    Maaş hesabım vakıfbank'da olduğu için Vakıfbank Trade online hesabı açtım, bu uygulama üzerinden alım satım yaparsam;
    Gün içinde al dediğim anda alıyor, sat dediğim anda o fiyatlardan satıyor ancak o parayı tekrar 2 gün sonra mı kullanabiliyorum? Yoksa o parayla hemen başka kağıt da alabilir miyim?
    Hayırlı olsun. Hisse brüt takasta değil ise . Sattığınız hissenin parasıyla hisse alabilirsiniz . Her halükarda sattığınız hissenin parasını nakit olarak iki iş günü sonra cekersiniz . Bir iki işlem sonrasında sistemi çözersiniz. Çok alıp satmadan yana doğru hisselere orta vade ve trendde bekleyerek daha iyi yatırım yaparsınız...

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. Hisse brüt takasta değil ise . Sattığınız hissenin parasıyla hisse alabilirsiniz . Her halükarda sattığınız hissenin parasını nakit olarak iki iş günü sonra cekersiniz . Bir iki işlem sonrasında sistemi çözersiniz. Çok alıp satmadan yana doğru hisselere orta vade ve trendde bekleyerek daha iyi yatırım yaparsınız...
    Teşekkürler, yarın ufak meblalarla biraz işlem yapacağım zaten ve bunun sonunda ''böyle saçma soru mu sorulurmuş'' diyeceğim muhtemelen.

Siz alım satım için hangi platformları kullanıyorsunuz?

7.  Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Merhaba, bir süredir takip ediyorum da; genel olarak mevduatçıydım, yaşım da genç olduğundan artık hisselere de girmenin vakti geldi diye düşünüyorum;
    İyi akşamlar hisse satisi gerçekleştiği anda yatırım hesabinizdan yeni hisse alabilirsiniz. Parayı vadesiz hesaba çekmek için 2 gün bekliyorsunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Teşekkürler, yarın ufak meblalarla biraz işlem yapacağım zaten ve bunun sonunda ''böyle saçma soru mu sorulurmuş'' diyeceğim muhtemelen.

Siz alım satım için hangi platformları kullanıyorsunuz?
    Yok. Sorular çok doğal. Her yatırımcı genelde araştırmayla başlıyor. Biraz kazanç biraz kaybedince daha iyi öğreniyor. Hisse için doğru yerdesiniz . Zaman ve risk biraz kişiseldir. Beklentileriniz ve getiri , zaman faktörünü göz önüne alın. Endeks trendini iyi takip edin . Fiyatı düşük. Büyüme, kârlı şirketleri orta ve uzun vadeli alın. Sepet şeklinde farklı sektörlerden hisseler alın. Burayı takip edin . Hatta ilk başlarda biraz sanal olarak işlem yapın. ..

Sayfa 18/602 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •