Sayfa 343/682 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Metro 90 bin artıda. Metro için küçük benim için büyük bir adım. Normalde 2.09'a değmeden bulaşmayacaktım ama galip aganın birkaç kağıdında referansım metro yatırım. Alımları artarsa kademeli olarak girmeye devam edeceğim yoksa 2.09'da bekliyor olacağım kendi adıma

2. Haziran sonunu beklemek gerekir.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yazilar bugunde huzun iceriyor ..
    Keyifsiz seans olmus besbelli
    Ders almak lazim
    Heyecan icin pozisyon almamak
    En iyisi olsa gerek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,629
     Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Metro 90 bin artıda. Metro için küçük benim için büyük bir adım. Normalde 2.09'a değmeden bulaşmayacaktım ama galip aganın birkaç kağıdında referansım metro yatırım. Alımları artarsa kademeli olarak girmeye devam edeceğim yoksa 2.09'da bekliyor olacağım kendi adıma
    Bende öyle düşünüyordum,ama Çaycı,Çobanın hiç sağı solu belli olmaz diye 2.50 altında ağırlığımı biraz yükselttim,yani kedeme,kademe topluyorum,şu anda yükleme yapmak riskli,çünkü belirli durulduğu rakamları mevcut değil...bu namızsızlar bastığı zaman kürkçü dükkanına kadar hiç açamadan getiriyorlar...bir önceki 5 üstüydü,peşi 1.13 sonrası malum 8,şimdi 2.40...zamanında 1.5 fiatındayken bulaştım soluğu 1.20 altında aldım,yüklendim 1.5-3 arsı boşaltım şimdide 3-4 arası bulaştım trade yaptım peşi malum soluğu 2.40'da aldık...alt kademeler otomatikten alış üstlerden satış veriyorum,eskiden taktik iyiydi,şimdi otomatik sistem çalışmıyor,mecbur bir yerlerden çalışacak ...ytd.

5. 90 bin alım olduğunda dusuncem heh oldu daha altına vermez diyor ama bu gün oyle birşey ki rica minnet 46 da kapattı sanki gene bayilcak gibiydik. Yani metro alımı hissedilmedi bu iyi mi kotu mu anlamadim yeminle. Ama düşüş trendi bu gün bittiyse iyi olur insanlar rahatlar ky ohh der beddua almaz kimse

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Artık yarın yeşillenmesi lazım,bu tip hisseler yeşillenince de şık oluyo,bazen 10 günde verdiğini 2 günde yerine koyuyor.İşte öyle birşey lazım artık...300000'lik ve teknikçiler bugün döküldüyse önümüz açılmıştır..
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bende öyle düşünüyordum,ama Çaycı,Çobanın hiç sağı solu belli olmaz diye 2.50 altında ağırlığımı biraz yükselttim,yani kedeme,kademe topluyorum,şu anda yükleme yapmak riskli,çünkü belirli durulduğu rakamları mevcut değil...bu namızsızlar bastığı zaman kürkçü dükkanına kadar hiç açamadan getiriyorlar...bir önceki 5 üstüydü,peşi 1.13 sonrası malum 8,şimdi 2.40...zamanında 1.5 fiatındayken bulaştım soluğu 1.20 altında aldım,yüklendim 1.5-3 arsı boşaltım şimdide 3-4 arası bulaştım trade yaptım peşi malum soluğu 2.40'da aldık...alt kademeler otomatikten alış üstlerden satış veriyorum,eskiden taktik iyiydi,şimdi otomatik sistem çalışmıyor,mecbur bir yerlerden çalışacak ...ytd.
     Alıntı Originally Posted by kücükyatirimci Yazıyı Oku
    90 bin alım olduğunda dusuncem heh oldu daha altına vermez diyor ama bu gün oyle birşey ki rica minnet 46 da kapattı sanki gene bayilcak gibiydik. Yani metro alımı hissedilmedi bu iyi mi kotu mu anlamadim yeminle. Ama düşüş trendi bu gün bittiyse iyi olur insanlar rahatlar ky ohh der beddua almaz kimse

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Artık yarın yeşillenmesi lazım,bu tip hisseler yeşillenince de şık oluyo,bazen 10 günde verdiğini 2 günde yerine koyuyor.İşte öyle birşey lazım artık...300000'lik ve teknikçiler bugün döküldüyse önümüz açılmıştır..
    2 gün öncesinin takası. 2.6 milyon daha var elinde. Sıfırlar mı sizce?

Katar Üzerinden Türk Ekonomisi Hedef Alınıyor. Allah Bu Ülkenin Düşmanlarına Fırsat Vermesin. Yanındayız Reis... Biz Bu Oyunu da Bozarız Biiznillah...

8.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Artık yarın yeşillenmesi lazım,bu tip hisseler yeşillenince de şık oluyo,bazen 10 günde verdiğini 2 günde yerine koyuyor.İşte öyle birşey lazım artık...300000'lik ve teknikçiler bugün döküldüyse önümüz açılmıştır..
    Yok bugunde dokulmedik aksine beklentimiz gerçekleşti .

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 343/682 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •