Sayfa 221/602 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by Wolfspeed45 Yazıyı Oku
    Hayırlı geceler üstad ve site eşrafı..
    Hocam yıllıklardan uzun yatırımlık aldık bu düzeltme durumunda nasıl davranmak gerek.. Biraz bilgilendirir misiniz? Teşekkürler
    Borsada zaman zaman düzeltmeler olacaktır. Inanın biraz üsten almayan düzeltmede hiç alamıyor. Genelde elinde hisse varsa ve taşımaya kararlıysa alttan aliyor . Onun için sermayenin tamamı ile değilde bir miktarını boşta bırakacak şekilde hisse alımı daha iyi . Düzeltme bittiğinde tekrar alım yapıp ortalama düşürmek bence daha iyi . Birazda sizin risk ve zaman faktörüne değişkenlik gösterecektir.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu listeyi arada öne alın cıraklar en azından üye sayısı artsın hala yerlerde bu ziyaretciler bani emekli edecek bu siteden kendime yeni platform açacağım
    Iyi geceler celik hocam üye sayınız yerlerde kalmasın bir katkı da ben vereyim.

3.  Alıntı Originally Posted by JGamez Yazıyı Oku
    Çelik hocam, forumun geneli için değil fakat sizin konuya özel, forum yöneticileri isterlerse üye olmayanlar mesaj içeriklerini göremez şeklinde ayar yapabilir, vbulletin forum yapısında bu özellik var.
    vbulettin nasıl yapıcaz

4. ostim ya uzatmaları oynamaya devam edecek yada yarın öldürücü sprınt atarak alıp başını çift rakam hedeflerimize gidecek sadece sabırlı olmalıyız unutulmuşken gider artık ostim için yarın önemli YTD

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    vbulettin nasıl yapıcaz
    Sayın Çelik, forum adminlerinden talep ederseniz, sizin konu içerisindeki mesajları üye girişi yapmayanlar göremeyecek şekilde ayarlayabilirler, bunu forum geneli için yapabilecekleri gibi alt forum ve alt forum içindeki konulara özel de yapabilirler. Tabi talebi kabul ederler mi bilmem çünkü forum sitesinin aldığı hiti (rating) etkileyebilir.
    Hocam bu arada trgyo ile ilgili demin yazdım okudu iseniz ne düşündüğünüzü merak ediyorum. İyi geceler ve teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by jgamez Yazıyı Oku
    çelik hocam iyi geceler, gyoların nerdeyse en gediklisi trgyo fakat 6 aydır tık yok, index 1000 iken de aynı 1200 iken de hatta 1500 iken de, 3,5 - 4,3 arasına sıkıştı kaldı , 6 ayda ne kağıtlar nerelerden nerelere geldi herhalde tek nasiplenmeyen bu. Sizden detay alabilir miyim bı konuda biraz?
    trgyo bir grup girdi içine edip gittiler tahta kendine gelemedi şu an algoritmalar ve sistemler sat veriyor benim sistem tuzak diyor bu hafta belli edecek tuzakmı? Sat mı? Cuma kapanışa kadar bekleyelim ytd

7. Çelik hocam iyi geceler dilerim PEKGY bakabilirmisiniz nasıl duruyor potansiyeli var mı acaba

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    esma soru cevap kısmı sende ben yetişemiyorum fibo olayını iyi cözmüşsün ben pek kullanmıyorum daha önce söylediğim gibi grafik cok kısa bakarım
    Tamam hocam. Osilatorlerde en beğendiğim fibo dur.

Sayfa 221/602 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •