Sayfa 459/602 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. mebes bu sinirini cok iyi anlıyorum bu gün boll bol şirketi aradım sövdüm artk telefonuda açmıyorlar

2. Kelimesi kelimesine aynı yazıyı kopyala yapıştırın.Sonra buna kendiniz de inanın.İnsaf yani piyasa okumak bu mudur? Diğer piyasaları da mı bu liste düşürdü?

3.  Alıntı Originally Posted by Başkan_3455 Yazıyı Oku
    Kelimesi kelimesine aynı yazıyı kopyala yapıştırın.Sonra buna kendiniz de inanın.İnsaf yani piyasa okumak bu mudur? Diğer piyasaları da mı bu liste düşürdü?
    bu düşüşler normal kabine o şu bu bahanesis ölüm yok bahanesiz düşüşte olmaz

Çelik hocam hayırlı geceler. Ostim de bedelli işlemleri sonunda bitti bundan sonra neler olur artık yön yukarı olabilir mi görüşleriniz nelerdir? Teşekkür ederim

5.  Alıntı Originally Posted by tafa Yazıyı Oku
    Çelik hocam hayırlı geceler. Ostim de bedelli işlemleri sonunda bitti bundan sonra neler olur artık yön yukarı olabilir mi görüşleriniz nelerdir? Teşekkür ederim
    2.90 üzeri kapanışlar bu hissede cift hane rakamlara bizi götürecek sıkıntı görmüyorum

6. Çelik hocam, bu gsdho ve trgyo sabır taşı çatlatır , tüm tekniklere ve sistemlere inat kımıldamıyorlar, bir hisse 7 aydır hiç mi hareket yapmaz, ne aşağı ne yukarı , 10 -15 kademe arasında dikiş makinesi gibi zik zak çizmekten oraları aşındırdılar. Ama inadına bekliyorum hala sebepsizce ))

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. çelik hocam ben sanko yu sormak istiyorum biliyorum yıllık lıstemızde var ve hedeflerınıde verdınız ancak bu yaptıgı hareketler normal mı yanı 4 gun tavan gıttı sonra 2 gun taban pazartesı nasıl olur acaba

8.  Alıntı Originally Posted by JGamez Yazıyı Oku
    Çelik hocam, bu gsdho ve trgyo sabır taşı çatlatır , tüm tekniklere ve sistemlere inat kımıldamıyorlar, bir hisse 7 aydır hiç mi hareket yapmaz, ne aşağı ne yukarı , 10 -15 kademe arasında dikiş makinesi gibi zik zak çizmekten oraları aşındırdılar. Ama inadına bekliyorum hala sebepsizce ))

Yatırım tavsiyesi değildir.
    bunların yanına birde polho koymak lazım bu hisseler önümüzdeki süreçte ralli aday adayı olacaklar hep beraber göreceğiz İNŞALLAH

Sayfa 459/602 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •