Sayfa 57/170 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 449 - 456 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. SEKTÖR HABERLERİ

TURIZM/HAVACILIK

Financial Times'a göre AB Komisyonu bugün bir "dijital yeşil sertifika" oluşturulması ve bu sertifikayla Covid19 aşısı olmuş ve olmamış AB vatandaşlarının, diğer üye ülkelere seyahat edebilmesi ve varışta karantinaya zorlanmaması çağrısında bulunacak. Financial Times'ın sızan bir taslak belgeye dayandırdığı haberinde, sertifikanın aşılandığını gösteren kanıt sunan, negatif Kovid-19 testi bulunan ya da daha önce virüse yakalanıp iyileştiğini kanıtlayabilenlere verileceği belirtiliyor. Üye ülkelerin diğer aşıları tanıma yetkileri ve komisyon tarafından önceden onaylanması koşuluyla AB dışı ülkelerle ikili seyahat anlaşması yapma opsiyonlarının da olabileceği belirtiliyor. Sürecin sonuçlanması Türk turizm ve havacılık sektörleri ve yan sektörler için önem arz etmektedir.

2. 98 krizindede çok para kaybetmiştim daha başlandıç bunlar

3. CB yarınki konuşmasında, piyasalar için çok olumlu konuşsa bile endeks (-) olabilir. Yabancılar uzun süredir "BUNA OYNUYOR" zaten. Durum, FİNANSAL'dan daha çok SİYASAL...

4. Hayırdır grupta hiç ses yok.

Eskiden bol bol itham, küfür , hakaret , yargılama, sitem kol geziyordu forumda.

Ya hayatınızdan memnunsunuz yada hisseleri kaptırdınız gibi gözüküyor.

Gerçi Bist İstanbul da Evrimin dediği gibi matematik kan ağlıyor.

Eskiden 1000 lot net tur sattığımda 200 lot İş c alabiliyordum, şimdi ise 1000 lot Net hol sattığımda 1100 lot iş c alabiliyorum.

Ben kısmet olur bir gün Kıbrısa gidersem Besim beyin elini öpeceğim ve helallik isteyeceğim.

Net Holding bana borsa tarihinin büyük fırsatını verdi daha ne olsun, bundan sonraki alım satım kararı çok önemli tabi ki..

Ne yapacağımı bende bilmiyorum.

Al sat tavsiyesi değildir, yalnızca bu kabuslu günlerde acımı azda olsa Net Holding dindirdi.

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Hayırdır grupta hiç ses yok.

Eskiden bol bol itham, küfür , hakaret , yargılama, sitem kol geziyordu forumda.

Ya hayatınızdan memnunsunuz yada hisseleri kaptırdınız gibi gözüküyor.

Gerçi Bist İstanbul da Evrimin dediği gibi matematik kan ağlıyor.

Eskiden 1000 lot net tur sattığımda 200 lot İş c alabiliyordum, şimdi ise 1000 lot Net hol sattığımda 1100 lot iş c alabiliyorum.

Ben kısmet olur bir gün Kıbrısa gidersem Besim beyin elini öpeceğim ve helallik isteyeceğim.

Net Holding bana borsa tarihinin büyük fırsatını verdi daha ne olsun, bundan sonraki alım satım kararı çok önemli tabi ki..

Ne yapacağımı bende bilmiyorum.

Al sat tavsiyesi değildir, yalnızca bu kabuslu günlerde acımı azda olsa Net Holding dindirdi.
    İsc ye mi doneceksiz yani mustafa hocam. Pek kimse kalmamış olabilir sessiz ilerliyoruz

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yok burdayız da neyi bekleyeceğiz ona karar veremedim. İyi bir Bilançoya mo oynuyor spek

7.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    İsc ye mi doneceksiz yani mustafa hocam. Pek kimse kalmamış olabilir sessiz ilerliyoruz

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sevgili Bocjo,

Al Sat tavsiyesi veremem tabi ki .

Net Holdingde etraf çok sessiz duruyor dediğin gibi , ya bizi tenha köşede sıkıştıracaklar yada bizi görmezden gelecekler.

Dilerim bizi görmezden gelirler ve yollarına devam ederler diyelim...

8. Ajandalar ajandalar...

Sayfa 57/170 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •