Sayfa 15/88 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 698 madde; 113 - 120 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

Arkadaşlar bioen çarşamba akşamı hesaba para dönerse Perşembe aydeme girebiliyoruz doğru mudur

Alıntı Originally Posted by alpcicek Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bioen çarşamba akşamı hesaba para dönerse Perşembe aydeme girebiliyoruz doğru mudur
    Oransal dagitimda dagitimin ertesi gun para iadesi yapilmaz. Hesaplamalar yetismez

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3.  Alıntı Originally Posted by alpcicek Yazıyı Oku
    İkisinden birini seçmeniz lazım. Yahut miktarı ikiye bölüp ikisine birden katılabilirsiniz.

4. Talepler fena değil sanırım ancak halka arzın büyüklüğüde öncekilerden epey fazla bakalım nasıl sonuç verecek. Halkyatırımdan talep ettim 16 bin ziraat yatırımda ise 35 bin küsürlarda talep numarası

5. Televizyonda dakika başı reklamları dönüyor sanırım işler iyi gitmiyor. İlk kez bu kadar reklam yapıldığını gördüm.

6. Tam olarak emin olamamakla ve kesin olamamakla beraber kesinlikle yatırım tavsiyesi içermeyerek içeriden gelen bazı bilgilere göre talebin çok fazla olduğu duyumu alınmıştır. Kesinlikle ytd. Saygılarımla.

7.  Alıntı Originally Posted by gokhantromso Yazıyı Oku
    Tam olarak emin olamamakla ve kesin olamamakla beraber kesinlikle yatırım tavsiyesi içermeyerek içeriden gelen bazı bilgilere göre talebin çok fazla olduğu duyumu alınmıştır. Kesinlikle ytd. Saygılarımla.
    🙂 Sanırım, galiba, muhtemelen dağıtım oranı %4.60 hissi kablel vuku

8. Arkadaşlar hisse alımı nezaman gerçekleşir birde geride kalan para nezaman yatar hesaplara

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 15/88 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •