Sayfa 223/1002 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    [sanırım-- umarım]kahveci lokantacı kafeci saloncu havuzcu kardeslerim an itibariyle haklarını helal etmekle mesguldürler
    tanıdık lokantacı daha çok küfür ediyor, benim paket servisim yok ki diye
    kahveci de aynı şekilde içeri adam alamadıkça açıp ne yapacak..?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    102 yıl önce bugün Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk kurtuluş mücadelemizin başlangıcı olan Bandırma Vapuru ile Samsun’a doğru yola çıktı .. Bu özel günde Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz .

Ruhları şad olsun...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Hazuranda gostermelik 1 hafta ac kapa yaparlar.sonra yıne tatil.ondan sonra sparta Tr de sehırmıydi sasırarak soran bi nesil.işin kotüsü beyın ameliyatı yapacak bu nesil.Allah yrdmcımız olsun
    Açmaları mümkün değil 4 gündür israili protesto diye herkes dışarıda dün şampiyonluk kutlamaları sözde yasaktı ama bizim meydanda metrekarede 4 kişi vardı yarın herkes hurra dışarılarda vaka sayısı önümüzdeki hafta sonuna 15.000 üstü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Açmaları mümkün değil 4 gündür israili protesto diye herkes dışarıda dün şampiyonluk kutlamaları sözde yasaktı ama bizim meydanda metrekarede 4 kişi vardı yarın herkes hurra dışarılarda vaka sayısı önümüzdeki hafta sonuna 15.000 üstü
    günlük test sayısını 500 bine çıkarsınlar görelim vaka sayısını..!!

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Başganım su an 11 binli rakamlarda destek oluştu trend yukarı yönlü 15 bini kırarsa gider artı turistlerin gelmesi havalar ısındı millet de bebeler de dışarı dökülüyor bu da artışı destekleyecektir kanımca. aşı da gelmezse flama yapar artık.

Bu şampiyonluk kutlamasını ben de anlamadım esnaf dükkan açamıyor millet ekmek götüremiyor millet maskesiz sarılmış halay çekiyor kimse buna bir şey demiyor mu? Herhalde sonrasında helalleşiriz diye düşündülerse bilemicem.

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    günlük test sayısını 500 bine çıkarsınlar görelim vaka sayısını..!!
    tanıdıklarımdan 2. ci vakayı geçirenler var nasıl bir illetse aşıyı olan da ben aşılandım diye rahat davranırsa aşılanmayana virüsü taşıyabiliyor herkes kendine dikkat etsin.

7. Başlıkta konuşuldu mu bilmiyorum bayramda pek bakamadım demiryolları ile ilgili sosyal medyada satılma durumları var diolla çinlilere bilgisi olan var mı?

değeri kaç şerro ediyor ki acaba ama bu kadar stratejik bir kurum bence elde tutulmalı zaten şerroları elde tutamıyoruz bari kurumlara sahip çıkalım hepimizin değerleri.

Saygılarımla.

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Beşiktaş’ımıza şampiyonluğu getiren galibiyet golü 69. dakikada gelmiş.
    Şampiyonluk sevinciyle dün dikkat etmemişim.
    Şimdi sakin kafayla gazete okurken 69 olduğunu gördüm.

Tebrikler ve teşekkürler BEŞİKTAŞ
    Son düzenleme : EGEDUK; 16-05-2021 saat: 14:22.

Sayfa 223/1002 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •