Sayfa 258/563 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Deniz bugün güzel toplamış. Boşa alım yaptıklarına pek denk gelmedim şimdiye kadar.

twitter'da rastladigim bir teknik analiz ! hazir yapilmis ben uğraşmayayim arkadasin eline sağlik

2.40 altina sarkmasi durumunda nakitimizi hazir bekletiyorum. rezerve ettim.
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"
    Son düzenleme : hayek; 20-05-2021 saat: 12:38.

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    twitter'da rastladigim bir teknik analiz ! hazir yapilmis ben uğraşmayayim arkadasin eline sağlik

2.40 altina sarkmasi durumunda nakitimizi hazir bekletiyorum. rezerve ettim.
    Bu grafiğe göre 2.34-2.35 fiyatına deymek istiyor gibi..
    Buralara gelmişken oraya dokunup ikili dip yapmak ister..
    Buradan zıplarsada formasyon yükselişine kulp bulmuş olur..
    Ancak hissede yılginlık bıkkınlık sahipsizlik sessizlik..hepsi var..
    Yeni bir hikaye yeni bir sinerji lazım..
    Yoksa cılız yeşil çubuklarla devamlı aşağıya baskılanabilir..
    Asla YTD..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.30'lu seviyelere gelmesi ve ikili dip denemesi ihtimal dahilinde !

bugun zaten epey zorladi, kademeler hic olmadigi kadar dolu idi, ozellikle satis kademeleri

ama fiyatsal baski gercegi degistirmiyor. Su an piyasa degeri sadeceve sadece 294 milyon - 90 milyon kasada nakiti cik 204 milyon lira ? (eski fiyat ile 6.80₺ guluyorum hakikaten)

3 aylikta 16-18 milyon arasi kar beklentim suruyor ve bu 4 ceyrek toplamini 65 milyon yapar demekki nerdeyse 3.5 fk gibi bir degere islem goruyor. yani sirket 3.5 yillik kar rakami ile degerleniyor)

yarin 2.40 altinda kesin alici olacagim , tahtadakilerde bizi kirmaz gibi duruyor. gerci abd ve avrupa borsalarina iyi alis gelmis ama bizim onlar ile isimiz yok gibi

5. Bilançonun 20 milyon civarı geleceğini düşünüyorum.Dolayısıyla bilançoda mal kaptırmak istemeyecekler bunun için 2 ihtimal var bana göre, toplama olayı bittiyse bilançodan önce hareket gelebilir.Mal toplama olayı bitmediyse bilanço günü tavan sonra yine taban.rtlab ın tahsislisi de ayakbağı oluyor olabilir.ytd.

kabataslak a1 capitalden 13,25 milyon kar garanti durumda !

ama %25'ine sahip oldugumuz rtalb sağlik tarafinda max. gelebilecek kar (gecen senenin 2. donemine gore baz aldim ki en yuksek o imis) 16 milyon olsa 4 ordan gelir.

Toplamda kar : 17 gibi oluyor. (ben biraz aralik biraktim 16-18 dedim) gayet iyi tas gibi kar !

rtalb'de saglik tarafinda gercekten 16 kar yazarsa + 9 a1 tarafindan = 25 milyon kar yazar ki bu da gayet guzel bir kar

bu kar rakamlari cok iyi ! ki bu rakamlarin ustu gelirse hele balli kaymak olur ! zor ama varsayalim geldi pozisyon artiririm

Alıntı Originally Posted by Alaylı Yazıyı Oku
    Bilançonun 20 milyon civarı geleceğini düşünüyorum.Dolayısıyla bilançoda mal kaptırmak istemeyecekler bunun için 2 ihtimal var bana göre, toplama olayı bittiyse bilançodan önce hareket gelebilir.Mal toplama olayı bitmediyse bilanço günü tavan sonra yine taban.rtlab ın tahsislisi de ayakbağı oluyor olabilir.ytd.

7. Bugun artık şu gazı çıkarsada rahatlasak ytd.

8. Arkadaşlar 148bin tl yi yorumlayacak arkadaş var mı? Güzel bir açıklama gibi..Bu gelecek bilançonun güzelliğinin habercisi midir?Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 258/563 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •