Sayfa 716/1009 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Buyuksehirlerde yasayip ,hic isi olmayan kisiler bu sehirleri bosaltmaya basladi,bakalim yazlik yerde hazira dag ne kadar devam edecek

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    memlekette 15 milyon insan malı götürüyor geri kalan 65 milyonun kıçı açıkta
    toplam 1.5 milyon yatak kapasitesinin turist olmasa dahi dolması hiç bir şeyin delaleti olamaz..
    15 milyon? Çok iyimser olmuş. Bence 200bin kişiyi geçmez hali vakti yerinde olan sayısı.

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    15 milyon? Çok iyimser olmuş. Bence 200bin kişiyi geçmez hali vakti yerinde olan sayısı.
    ben 500 bin kişi diyorum gerçek anlamda zengin olan tüm lüks tüketim bu çevre arasında dönüyor bizde seyrediyoruz ve vay be millet de ne para var diyoruz bir de borçlanıp 1 yıl tatil kredisi ödeyen kendini zengin göstermeye çalışıp ucuz market arayan tipler var onları saymıyorum

4. Bu gün çeşme , urla, bodrum, Fethiye gibi yerlerde yaşamak için evinin kendinin olması lazım bir de araban olması gerek lüks olması gerekmez ama asıl konu en az gelirin 2 kişi için ve bu saydığım yerler için en az 10 000 TL veya üstü gelirin olması gerek Türkiye de bu gelire sahip emekli veya çalışmadan yaşayan kaç kişi vardır bence en fazla 5 milyon kişi vardır

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ben 500 bin kişi diyorum gerçek anlamda zengin olan tüm lüks tüketim bu çevre arasında dönüyor bizde seyrediyoruz ve vay be millet de ne para var diyoruz bir de borçlanıp 1 yıl tatil kredisi ödeyen kendini zengin göstermeye çalışıp ucuz market arayan tipler var onları saymıyorum
    500bin de mantıklı bir sayı. Sonradan editleyip 300-500bin şeklinde düzeltecektim ama kaldı öyle. Yalnız kesinlikle 1 milyona yaklaşmıyordur zenginlerin sayısı.

Zenginden kastım da öyle çok değil 200bin dolar civarı varlığı olanlar. 1milyon dolar dersem, sayı 200binin çok altına iner diye tahmin ediyorum.

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bu gün çeşme , urla, bodrum, Fethiye gibi yerlerde yaşamak için evinin kendinin olması lazım bir de araban olması gerek lüks olması gerekmez ama asıl konu en az gelirin 2 kişi için ve bu saydığım yerler için en az 10 000 TL veya üstü gelirin olması gerek Türkiye de bu gelire sahip emekli veya çalışmadan yaşayan kaç kişi vardır bence en fazla 5 milyon kişi vardır
    Didim de deniz kum dağ manzarası hepsi var.!!!
    Çeşmeden, urladan, bodrumdan,marmaristen eksik tarafı yok.!!
    İstanbuldan daha ucuza yaşam şartları.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    200 az 15 milyon çok.
    Arada bir yerde.
    Belki %1 olabilir.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Kişi başı 20-25 euroya avrupada geceliği kümeste kalamazsın.!!
    Tr de 3-4 yıldızlı 20-25 Euroya H otellerde herşey dahil müşteri bekleyen
    bir sürü hotel var.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 716/1009 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •