Sayfa 425/1002 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Kim ile kim pardon?! Ilk isim kim?
    Oyak la Demiroren diyor üstad.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,662
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Kim ile kim pardon?! Ilk isim kim?
    demirören'in şirketini oyak'a güzelce itelemişlerdi. SP açıklaması malumun ilamı oldu aslında.
    demirören medyasını da bir ara katarlılara iteleyebilir miyiz diye deneyip iteleyemediler.

aslında bu sedat'ın videoları varolan durumları açıkladı. üstüne çok bir şey koymadı. ziraat'ten alınan 750 milyon dolar ödenmemek üzere alındı tabiki. o tarihlerde dolar/tl 3 falandı. şimdi dolar/tl 8,60. hangi gelirle ödeyecek ki?

bu sırada aziz milletimiz ise 0,64 faizli kredi ile ev almak istiyor, bu rant düzeni bozulsun istemiyor, bu yüzden ses çıkarmıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku

bu sırada aziz milletimiz ise 0,64 faizli kredi ile ev almak istiyor, bu rant düzeni bozulsun istemiyor, bu yüzden ses çıkarmıyor.
    Yani aslında Sedat hariç herkes gidişattan memnun :d A*P için hala 30% alır diyolar. Şaşırmam.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yani aslında Sedat hariç herkes gidişattan memnun :d A*P için hala 30% alır diyolar. Şaşırmam.
    çok net söylüyorum daha fazla alır, büyükşehirde yaşayanlar olarak Anadolu yu anlamamız zor, hepsine şu veya bu şekilde avanta bağlanmış durumda bir kısmı da din masalları ile uyuyor.

RTE bugün gitsi,n Harran ovasına 500 bin kişi toplar ve aya giden 4 şeritli yolun temelini atar.

5.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    çok net söylüyorum daha fazla alır, büyükşehirde yaşayanlar olarak Anadolu yu anlamamız zor, hepsine şu veya bu şekilde avanta bağlanmış durumda bir kısmı da din masalları ile uyuyor.

RTE bugün gitsi,n Harran ovasına 500 bin kişi toplar ve aya giden 4 şeritli yolun temelini atar.
    Ama aptal oldukları için değil her hanede ortalama 3 adet sosyal yardım parası aldıkları için...onların maması kesilmesin diye sabit gelirliler açlık sınırına itiliyor...

6. Sedat yine ateş etmeye başladı

https://twitter.com/sedat_peker/stat...90519117950987

7.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku

yahu peygamber tekrar yer yüzüne inip bunların hepsini ben uydurdum dese
    sen yalansan bizim alllahımız var diyecek milyonlar var
    cevap olarak yaradanın ismini de ben uydurdum dese, esas sen yalansın bizim kitabımız var derler..!!

8. Dolar artışından nemalanda çok var .

5 yıl önce min 1600 dolar garanti ücretle işe girmişti usta olarak arkadaşım o zaman 5000 civarına ancak geliyorken şimdi 13000 geliri oldu adam hasta akp li .

5 senede 2 ev aldı kredi ile ne kadar çıkarsa o kadar iyi gözüyle bakıyor bunla beraber çalışanlarda aynı şeyi düşünüyorlardır Emin’im
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ama aptal oldukları için değil her hanede ortalama 3 adet sosyal yardım parası aldıkları için...onların maması kesilmesin diye sabit gelirliler açlık sınırına itiliyor...

Sayfa 425/1002 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •