Special Days Image
Sayfa 1005/1009 İlkİlk ... 550590595599510031004100510061007 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 8,033 - 8,040 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Artunç kocabalkan ve Atilla Yeşilada da altına geçmiş benim tanıdığım bir sürü kişi dovizini satıp altına geçmiş bir de uygun olursa borsa da hisse alacaklar miş . Asıl Ağustos ayı ortasından sonra her şey belli olacak diyorlar. Belki büyük bir bölüm mevduattan çıkacak
    Mevduatçıların sinirlerini çok bozdular çok...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Artunç kocabalkan ve Atilla Yeşilada da altına geçmiş benim tanıdığım bir sürü kişi dovizini satıp altına geçmiş bir de uygun olursa borsa da hisse alacaklar miş . Asıl Ağustos ayı ortasından sonra her şey belli olacak diyorlar. Belki büyük bir bölüm mevduattan çıkacak
    Bunu atlamışım. İlginç bir haber.

Dövizden cacık olacağı yok gerçekten benim de sinirlerim bozulmaya başladı ama terse yatmaktan korkuyorum. (ya fed faiz arttırırsa...)

Ufak ufak hisse alıyorum artık aydan aya...

3. Gayrımenkul her yerde kazandırmaya devam ediyor demekki.

ABD’de konut fiyatları Mayıs’ta zayıf arz ve yüksek taleple 30 yıldan fazla sürenin en büyük artışını kaydetti
    https://www.bloomberght.com/abdde-ko...-kirdi-2284699

4. Son düzenleme : 111222333; 27-07-2021 saat: 19:17.

5. Macaristan merkez bankası da faiz artırdı herkes hazırlığını yapıyor

6. Efendim calib-i dikkat bazı mevzular olmuş..
    Öncelikle 2 haberin kaynağıda sözcü..

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Cadde cocugu Gidivan'a gelsin bu yazi..

Syg,
    Bu toplumun yüzde bilmem kaçı zengin gerisi açlıkdan çöpten geçiniyor diyenlerle 50 kişi öldü diye tam kapanma diye bağıranlar tastamam aynı kişiler..2 grup da matematikden bi haber..
    Bunlara kalsak dolar 3 tl yi geçtiğinde ne kchol un ne sahol ne tcell in kalmaması hatta ve hatta dolar 7 tl üzerinde tutunursa komple bankaların hepsinin batmış olması lazım dı..
    Hakkaten o dedikleri oranda zenginimiz olsa işte o zaman batışlardan batış beğeniriz..

Efendim 19.250 tl hesap ödeyip üzerine dayak yiyip üzerine de sosyal medya da bunu ifşa etmek için çok ama çok ama çok çok çok zengin olmak lazım gelmektedir..

Hepi topu g.t cebinde taşıdığın sağda solda kaybetme riski olan bir alete 10-11K verebilecek bir adam ın 6 (ALTI) kişilik bir hesaba bunun 2 katını ödemesi pek de yadırganmamalı..

Hemde yanında son derece zarif hanımefendiler varken..
    Hem sosyeteğin göbeğinden kadın alacaksın..
    Hem herkes benden diye erkekliğe soyunacan..
    Hemde hesap gelince "bize de mi menuuu"
    Üzerine de dayak ye mekandan atıl falan..

Diyorum ya çok zengin değil..çok çok çok çooookkk ama çok zengin olmak lazım..
    Mekan sahibini alkışlıyorum..Ve keriz olmamasını fiyatlara en az yüzde 50 zam geçirmesini bekliyorum bu olaydan sonra..

Karını maksimize etmeli bu şekilde..

7.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    30 temmuz 18,90 oran ile bağlandı 10,15 ruro alırım opsiyonuna da 2350 tl prim aldım 1000 k için
    30 gün çabuk bitti . cuma günü euro ya dönerim mi dönmem mi diye gece gündüz düşünüyorum , geçsem kısa vadede elden çıkarırım mı , geçmesem tekrar opsiyon mu yapsam , yada dovizi direkt alıp opsiyon mu ?
    kafamda deli sorular

bugün teb hesabı açtım hatır için , ama hikaye oranları var ne vereceksin abine diye sorunca ; fonlar fena değil dedi .
    fena değil dediği 19 -19,5 civarı para piyasa fonuymuş , 30 gün 19 gecelik oranları var ama 7500 tl boşta kalacakmış
    bu arada teb e parayı aktiften göndereceğim yarın

cuma günü euro ya döner miyim ? ne dersiniz yoldaşlar ?

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Efendim calib-i dikkat bazı mevzular olmuş..
    Öncelikle 2 haberin kaynağıda sözcü..

Bu toplumun yüzde bilmem kaçı zengin gerisi açlıkdan çöpten geçiniyor diyenlerle 50 kişi öldü diye tam kapanma diye bağıranlar tastamam aynı kişiler..2 grup da matematikden bi haber..
    Bunlara kalsak dolar 3 tl yi geçtiğinde ne kchol un ne sahol ne tcell in kalmaması hatta ve hatta dolar 7 tl üzerinde tutunursa komple bankaların hepsinin batmış olması lazım dı..
    Hakkaten o dedikleri oranda zenginimiz olsa işte o zaman batışlardan batış beğeniriz..

Efendim 19.250 tl hesap ödeyip üzerine dayak yiyip üzerine de sosyal medya da bunu ifşa etmek için çok ama çok ama çok çok çok zengin olmak lazım gelmektedir..

Hepi topu g.t cebinde taşıdığın sağda solda kaybetme riski olan bir alete 10-11K verebilecek bir adam ın 6 (ALTI) kişilik bir hesaba bunun 2 katını ödemesi pek de yadırganmamalı..

Hemde yanında son derece zarif hanımefendiler varken..
    Hem sosyeteğin göbeğinden kadın alacaksın..
    Hem herkes benden diye erkekliğe soyunacan..
    Hemde hesap gelince "bize de mi menuuu"
    Üzerine de dayak ye mekandan atıl falan..

Diyorum ya çok zengin değil..çok çok çok çooookkk ama çok zengin olmak lazım..
    Mekan sahibini alkışlıyorum..Ve keriz olmamasını fiyatlara en az yüzde 50 zam geçirmesini bekliyorum bu olaydan sonra..

Karını maksimize etmeli bu şekilde..
    Dayak yediği mekana 2000 lira da bahşiş bırakmış çok memnun kalmış her halde dayaktan.

Sayfa 1005/1009 İlkİlk ... 550590595599510031004100510061007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •