Sayfa 675/746 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. ayrıca kozaa daha önce kozaldan dolayı altın geliri vardı şirket en geç kasım ayında açıklanacak rezervler ile altın rezervi olan ve üreten konuma geçecek şöyle düşünebiliriz altın üreten bir şirketimiz olacak ve bu şirkete doğrudan ortak olacağız

2. Aman klasik mal iteleme yada yüksekten açığa vurma hareketi. Fazla değil 2 güne kalmaz 13.20 lere gelir yine. 13.92 ustunde kalmayi basarisisa 14.45 belkide 15.20 ye kadar tepki verebilir. 13.92 üstünde kalabileceğine pek ihtimal vermiyorum.

3. giresundaki madende altın bakır olduğu daha önce yaptırılan keşifle kesinleşmişti şimdi sadece bunu da üst rakamlarla teyit etmek kalacak, şu an altın keşfeden üreten bir şirket halka arz olsa kaç tlden halka arz olur...

4. sankim beklediğimiz haberlerden biri gelecek gibi herkes tetikte haberi aldıkları an basarlar

5. 657. sayfadan başlayarak ft-2'nin yazıları var, tenörün yetersizliği ile ilgili. Çok da ümitli olmamak lazım bu madenlerden. Yani sağda solda yazıldığı gibi 20-30 milyar dolar falan beklememek lazım. Özellikle twitterda Mehmet Yazır diye birisi var, bunun manüplasyonunu çok yapıyor, sonra da siliyor. Birisinde yakalayıp ekran görüntüsü bile almıştım. Benim beklentimi karşılaması için 500 milyon - 1 milyar dolar falan net değeri var desinler yeterli. Zaten bu bile hızlıca 2-3 kat yapmasını sağlar. Üstünde açıklanan her rezerv de fiyata ekstra katkı sağlar. Tek sıkıntı çöpmüş, ekonomik değeri yokmuş falan diyerek madeni terk etmeleri olur.

Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    giresundaki madende altın bakır olduğu daha önce yaptırılan keşifle kesinleşmişti şimdi sadece bunu da üst rakamlarla teyit etmek kalacak, şu an altın keşfeden üreten bir şirket halka arz olsa kaç tlden halka arz olur...
    Son düzenleme : tacir1; 17-08-2021 saat: 17:29.

6.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    657. sayfadan başlayarak ft-2'nin yazıları var, tenörün yetersizliği ile ilgili. Çok da ümitli olmamak lazım bu madenlerden. Yani sağda solda yazıldığı gibi 20-30 milyar dolar falan beklememek lazım. Özellikle twitterda Mehmet Yazır diye birisi var, bunun manüplasyonunu çok yapıyor, sonra da siliyor. Birisinde yakalayıp ekran görüntüsü bile almıştım. Benim beklentimi karşılaması için 500 milyon - 1 milyar dolar falan net değeri var desinler yeterli. Zaten bu bile hızlıca 2-3 kat yapmasını sağlar. Üstünde açıklanan her rezerv de fiyata ekstra katkı sağlar. Tek sıkıntı çöpmüş, ekonomik değeri yokmuş falan diyerek madeni etmeleri olur.
    öyle deseler bile şu anki kozal piyasa değerine göre 18-19 TL olması lazım
    Ben güzel bir değer açıklanacağına inanıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. kozal grubun işlettiği madenlerin en az birinden altın dışında uranyum gibi(ne kadar değerli bilmiyorum) bir maden falan çıkarsalar nasıl olur, bir ara kaz dağları gibi bazı coğrafyalarda varlığından söz ediliyordu...

8. O tam öyle olmuyor işte. Sabancı Holding'in veya İşbankası'nın iştiraklerine bakarsan onlar da değerlerinin 2 katı olmalı ama değiller. Piyasa iskontolu fiyatlıyor suyunun suyu durumları. Bu sebeple KONAK madeni kendi ana işi olduğu için çok önemli.

Alıntı Originally Posted by mke222 Yazıyı Oku
    öyle deseler bile şu anki kozal piyasa değerine göre 18-19 TL olması lazım
    Ben güzel bir değer açıklanacağına inanıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 675/746 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •