Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Erdoğan : Son dönemde bazı ülkelerin büyükelçileri tarafından yapılan hadsiz ve talihsiz açıklamalar oldu . Bu açıklama doğrudan ülkemizin yargısını ve egemenlik haklarını hedef almıştır . Bu tüm yargı mensuplarımıza yapılmış bir hakarettir . Anayasamızda belirtildiği gibi Türk yargısı kimseden talimat almaz kimsenin emrine girmez .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: (Büyükelçiler) Gereken cevabı vermek bizim görevimizdir

Erdoğan: Niyetimiz asla kriz çıkarmak değil ülkemizin onurunu korumaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. konuşmakta zorlanıyor eski hatipliginden eser yok

Erdoğan: Viyana sözleşmesi'nin 41. maddesine bağlılıklarını ifade eden bu büyükelçilerin artık beyanlarında daha dikkatli olacaklarına inanıyoruz

Erdoğan : Ülkemizin bağımsızlığına saygı duymayan hiç kimsenin bu ülkede barinamayacagini ifade etmek istiyorum .

Erdoğan : Gezi olaylarında neredeyse 1 ay boyunca ülkemizden yapılan oyunları hatırlayın , ülkemizin yakın tarihlerindeki en büyük ihaneti olan 17-25 Aralık ile ilgili yapılan fırtınaları hatırlayın , deas ve PKK’nın gerçekleştirdikleri kanlı eylemini ve 15 Temmuz darbe girişimini hatırlayın , bu olayların hangisinde ülkemize demokrasi dersi vermeye çalışanların adaletten , meşrutiyetten , insanlıktan yana olduklarını gördünüz?

Erdoğan : 2023 hedeflerimize ulaşma azmimizden zerre kadar geri atmayacağız .

Erdoğan : Ekonomimize yapılan saldırıları engelledik engellemeye devam ediyoruz

Erdoğan : Avrupa’nın ve dünyanın en kıdemli lideri olarak tüm bu tecrübeler ışığında ve kurduğumuz güçlü alt yapı üzerinde başlattığınız demokrasi ve kalkınma hamlesini sonuçlandırarak büyük ve güçlü Türkiye’yi inşaat etmeye çalışıyoruz . Milletimiz rahat olsun bu hedeflere çok yaklaştık .

8. Elçilik olayları geldi geçti. Bir şey çıkmayacağı belliydi zaten.

Şimdi önümüzdeki faiz toplantılarına odaklanalım. Zaten dolar buralara kadar elçi muhabbetleriyle değil faiz muhabbetleriyle geldi

Yine ekranlarda mantar gibi markalı konut projelerinin reklamları boy göstermeye başladı. Bunları satmaları için faizleri yine tek hanelere düşürmeleri lazım.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •