Sayfa 222/1001 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by Koyuncu733 Yazıyı Oku
    Onları söylemez ki. Söyleyemez. Bu filmin sonu çok enteresan olacak gibi
    Ben de, bu başlıktaki herkes de, düşük faiz politikasını kesinlikle savunur. Ben borsacıyım abi. Faiz benim düşmanım zaten.

Bu politika peki böyle mi uygulanır? Tüm bilimsel çalışmaları, ekonomiyi psikolojiyi maaşlı çalışanı yatırımcıyı ihracatçıyı herkesi isyan ettirerek, yabancı yatırımcıya işine gelince tukaka işine gelince gel diyerek. Bu mudur?

Bu yöntem işe yarar mı? Bilmiyorum gerçekten. Mesela yabancıyım, burada fırsat var maaşlar köpek parası olmuş, kur uygun, nitelikli personel eh işte var, mesela fabrikamı burada kurar mıyım? Bilmiyorum. Güven var mı abey? Yarın faizi %30 yapmayacağının, senin fabrikana çökmeyeceğinin, vs vs vs garantisi var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    sadece faizi düşürmeyecek bir de üstüne para basıp kredi dağıtacakmışız bolca...
    ne güzel...
    Gün gelecek paraya ihtiyaç duymayacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Valla 64 den longladım akşam seansında, sülalem rahat sabah kapatır şorta geçeriz mod on. Çalışıyorum ne tv si :D
    Bende seyretmiyoru....

4. Viop XXXVII

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben de, bu başlıktaki herkes de, düşük faiz politikasını kesinlikle savunur. Ben borsacıyım abi. Faiz benim düşmanım zaten.

Bu politika peki böyle mi uygulanır? Tüm bilimsel çalışmaları, ekonomiyi psikolojiyi maaşlı çalışanı yatırımcıyı ihracatçıyı herkesi isyan ettirerek, yabancı yatırımcıya işine gelince tukaka işine gelince gel diyerek. Bu mudur?

Bu yöntem işe yarar mı? Bilmiyorum gerçekten. Mesela yabancıyım, burada fırsat var maaşlar köpek parası olmuş, kur uygun, nitelikli personel eh işte var, mesela fabrikamı burada kurar mıyım? Bilmiyorum. Güven var mı abey? Yarın faizi %30 yapmayacağının, senin fabrikana çökmeyeceğinin, vs vs vs garantisi var mı?
    Erdoğan: Stokçuluk ile ilgili yasal düzenleme yapmamız lazım. Stokçuluk bir nevi hırsızlıktır. Bu sadece soğan, patates olayı değil, sanayicilikte de stokçuluk yapanlar var. Fiyatlama davranışını bozanlara kesinlikle göz açtırmayacağız

Erdoğan: Stokçuluğun dinimizde yeri yoktur

Foreks haber

https://twitter.com/foreksturkey/sta...625594884?s=21

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen rahat uyu dostum, yılanoğlunun boynuna şu dakka itibariyle ipi doladım, bi yere gıbraşamaz, vurdum levyeyi
    İyyvaaahhh. Ne yaptın abi. Senin levyeledin azıyo sanki

6. tutamadılar... pffff.......
    şimdi böyleyse yarın yine tavan olur bu....
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

7. Bu kur degeri ile Bist100 su anda 1.30-$

Yarin sabah kac olur acaba ??

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen rahat uyu dostum, yılanoğlunun boynuna şu dakka itibariyle ipi doladım, bi yere gıbraşamaz, vurdum levyeyi
    Sabaha 15 dedik ya reis. Neresinden tutarsan tut .

Sayfa 222/1001 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •