Sayfa 389/658 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 5259 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bistman Yazıyı Oku
    İshak ağa şirketi kimlere bırakmış. Kemikleri sızlıyordur adamın.
    Temel parametreleri çok güçlü Ahlak ve etik değerleri çok zayıf bir hisse

Bu noktada önemli olan husus şu: Biz hisse yatırımcılarına hisse değeri artışı yolu ile para kazandırma anlamında zayıf ya da güçlü olan hangi tarafı etkili

Benim cevabım : güçlü yanı aldattı zayıf yanı para kazanılmasına en büyük engel

2. Hala dolarin mevduata endeklenmesinden dolayi bir aciklama yok kasada dolar tutiup zarar yaziyo böyle bir aptallik olamaz 2 gun %30 yakin inen dolarda hicmi onlem almaz sirket sanki sahol.koç holdingde milyar dolari var tamamen beceriksizlik yazik nerden nereye geldi.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Hala dolarin mevduata endeklenmesinden dolayi bir aciklama yok kasada dolar tutiup zarar yaziyo böyle bir aptallik olamaz 2 gun %30 yakin inen dolarda hicmi onlem almaz sirket sanki sahol.koç holdingde milyar dolari var tamamen beceriksizlik yazik nerden nereye geldi.
    Kur korumalı TL mevduatı ürünü yurtiçinde yerleşik gerçek kişilere yönelik bir uygulama olduğundan Tüzel kişiliğe sahip ALGYO bu uygulamadan yararlanamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by Mclark Yazıyı Oku

Bu noktada önemli olan husus şu: Biz hisse yatırımcılarına hisse değeri artışı yolu ile para kazandırma anlamında zayıf ya da güçlü olan hangi tarafı etkili

aynen ve kalben katılıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    önünde 2 senaryo var 1-zirve aşımına giderse yüzde 30 daha gider kabaca 10 tl yapar 32+10= 42 teknik hedef
    2- yok faizde endeksti düşüşüydü derse aylık ema 25-27 arasına düzeltme yapar iki yönlü yazıyorumki biliyorum yine bana saldıracaklar...
    2.senaryo devrede bugungü en düşük korunmalı

6.  Alıntı Originally Posted by deepbreathe Yazıyı Oku
    Belkide bozmuşlardır hocam? Adamların mutlaka bir çok danışmanı vs vardır bu konularda muhakkak bir hamle yapmışlardır diye düşünüyorum.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
    Bilanço gelmeden ne halt ettiklerini gerçekten bilemeyiz. Mesela Tatil köyü alıyorum diyerek 9,90 TL kurlardan 43,000,000 Usd bozup 18,40 TL kur görülmüşken kasadaki 45,000,000 USD ye yakın bir dövizi bozmama ihtimali yüksek ki şu anda borsada hisse fiyatlamaları sanki bunu değerliyor.

Alıntı Originally Posted by deepbreathe Yazıyı Oku
    Krizin faturası biz yatırımcılara çıkarıldı. Neyse, elbet devran dönecek. Şimdilik ekran kapatma zamanı.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
    Şayet yukarıdaki değindiğim husus gerçekleşmişse bu hengamenin sizin değiminizle krizin ve neden olduğu pahalılık ile paramızın alım gücünü yitirmesinin karşısında ALGYO yönetimi hiçbir şey yapmayarak bizlere ALGYO hissesine yatırım yapmakla büyük bir yük yüklemiş ağır bir fatura çıkarmıştır. Bu saatten sonra aldığı yerlerin bir kaç yıl sonra iyi iş yapmasının mülklerin değerinin artmasının ne kıymeti kalır?

7.  Alıntı Originally Posted by Mclark Yazıyı Oku

itibar veremedim ama daha önceden kazanmışsınız benden borçluyum size. ben yine de güçlü yanın zayıf yanı bir gün mağlup edeceğine inananlardanım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    tavan hâlâ 31 üstü. iyi tarafından bakalım. yani 1tavana bakar
    para sınırsız isterlerse yaparlar istemiyorlar daha önceden dediğim ayhan yavrucu faktörü devrede günlük haftalık aylık marjları o belirliyor

Sayfa 389/658 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •