Sayfa 149/987 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. 17 e kadar basmazlarsa al der makinalar.. yığılır otomatlar..

Muhteşem bir bilanço geleceğini tüyo ile öğrenmişsin.Bilançoya bir gün var,spek kağıda taban göstermiş,sende zaten her seviyede alınan bir ton kağıt var,beleş parayı görüyorsun ama paran yok dipten toplayamıyorsun.Borsacılar bu duyguyu çok iyi bilir.)))))))

3. eğeri boyun korkusudur... kopada bilir

4. Bence bakanlık, MB başkanlığı gibi görevleri devletin işe girişinden itibaren kurumlardan yetişmiş sade bürokratları ya da gerekli bilgi ve donanıma sahip, danışmanlık/kurul üyeliği gibi bürokratik işlerde de bulunmuş akademisyenler yapmalı. Kurumlarda yeterli tecrübesi olmayan ve ticari hayatı olan kişiler değil. Öyle olunca problemler artıyor.

Kaçtı fırsat tanzim satışları yakalayamadık.Damat zamanı olay uzun sürdüğü için baya toplamıştım.Hatta varant bile almıştım,ne güzeldi ya )))))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Muhteşem bir bilanço geleceğini tüyo ile öğrenmişsin.Bilançoya bir gün var,spek kağıda taban göstermiş,sende zaten her seviyede alınan bir ton kağıt var,beleş parayı görüyorsun ama paran yok dipten toplayamıyorsun.Borsacılar bu duyguyu çok iyi bilir.)))))))
    Benim gibi hocam borsada da hissem var acaba dolara mı kaydırsam acep

7. 12.04 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. ahh maacit, güzel gidişe kibrit suyu döktün maacit.

Sayfa 149/987 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •