Sayfa 206/1002 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Aşağıdaki başlıkta bulunma ihtimali daha yüksek gibi Sn. yuji.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=50332&page=15
    bilmiyordum bu başlığı

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostlar bir yakınımız için 4 seviyelerinde orta riskli, içinde hisse ve dövize bağlı ürünler bulunup orta vadede güzel getiriler sağlayabilecek bir fon bakıyoruz. bu kapsamda aklıma gelen ilk fon opb oldu. bu mantıkta yönetilen fon sepetleri olsa stopajdan dolayı daha iyi olur diye de düşündüğümden incelemeye değer fonlar bağlamında değerli fikirlerinizi almak istedim. bol kazançlar dileğiyle teşekkürler.
    OPB ...yazmışsınız zaten
    GPG
    GJB...sıfır stopaj
    AED...1 yıldan fazla tutarsa sıfır stopaj
    AAK

En iyisi 4 seviyesinde hisse fonu+eurobond fonu+ppf ile kendi fonunu kurabilir.Hisse fonun sıfır stopaj avantajını kullanabilir.Ya da HSA+KUB/IPV ile güzel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

3. Bu gün döviz fonlarına etkisi olan döviz kuru 13,73145

ozur dilerim dostuma...

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    değişken fonunu ayrı sormuştum Servet bey. katılım hisse fon tarafında elz, daşarılı gidiyordu ama 6 ayı aşkındır en başarılı zpe gibi. kendisi katılım tarafına hakim olduğundan düşüncelerini öğrenmek istemiştim, selamlar
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

%0.09+ gibi benim ekranda

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bu gün döviz fonlarına etkisi olan döviz kuru 13,73145
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6. Binde 6,8 + bende üstat hangimizin doğru acaba

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    dostlar bir yakınımız için 4 seviyelerinde orta riskli, içinde hisse ve dövize bağlı ürünler bulunup orta vadede güzel getiriler sağlayabilecek bir fon bakıyoruz. bu kapsamda aklıma gelen ilk fon opb oldu. bu mantıkta yönetilen fon sepetleri olsa stopajdan dolayı daha iyi olur diye de düşündüğümden incelemeye değer fonlar bağlamında değerli fikirlerinizi almak istedim. bol kazançlar dileğiyle teşekkürler.
    göze nazara karşı çıtır hasarlı , keyfekeder komple boyalı , dosta gider fon arıyorsunuz...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8. Üstat binde + 8,6 özür dilerim

Sayfa 206/1002 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •