Sayfa 675/987 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Ben MB'sının faizi değiştirmeyeceğini tahmin ediyorum. Eminim gönüllerinden geçen 200 puan daha indirmektir ama cesaret edebileceklerini düşünmüyorum. Döviz bir daha yukarı hamle yaparsa şapkada çıkaracak tavşan kaldığını da sanmıyorum.

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    186
     Alıntı Originally Posted by Fabrice Yazıyı Oku
    Ben MB'sının faizi değiştirmeyeceğini tahmin ediyorum. Eminim gönüllerinden geçen 200 puan daha indirmektir ama cesaret edebileceklerini düşünmüyorum. Döviz bir daha yukarı hamle yaparsa şapkada çıkaracak tavşan kaldığını da sanmıyorum.
    Umarım böyle bir aptallık yapmazlar ama şizofren bir yönetim şeklinden ben açıkcası herşeyi beklerim.

Alıntı Originally Posted by Fabrice Yazıyı Oku
    Ben MB'sının faizi değiştirmeyeceğini tahmin ediyorum. Eminim gönüllerinden geçen 200 puan daha indirmektir ama cesaret edebileceklerini düşünmüyorum. Döviz bir daha yukarı hamle yaparsa şapkada çıkaracak tavşan kaldığını da sanmıyorum.
    Faiz sebep, enflasyon sonuç mantıksızlığı ile bakarsak, uçmuş enflasyonun ışıltılı Nebatinin dediği gibi Haziran'da tek haneli seviyeye gelmesi için faizlerin 200 baz puan inmesi caizdir. 100 de olur, yetmez ama evet deriz.
    Yoksa neden 21 Ocak'a kadar döviz satın diye bankaları dövsünler, 20 Ocakta PPK toplantısı varken.

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    186
    Uzunun gözü uzaydaymış. Ha sahi göklerde olan bir uçağımız vardı daha indiğini göremedik varmı haberi olan ?
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/ye...klerde-856813/

5.  Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    Nedense hep o sahneye Kenan Kalav'ı yakıştırıyor beynimiz ama oradaki sanatçı Faruk Peker dir.
    altına imzamı atarım güzel tespit

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Faiz sebep, enflasyon sonuç mantıksızlığı ile bakarsak, uçmuş enflasyonun ışıltılı Nebatinin dediği gibi Haziran'da tek haneli seviyeye gelmesi için faizlerin 200 baz puan inmesi caizdir. 100 de olur, yetmez ama evet deriz.
    Yoksa neden 21 Ocak'a kadar döviz satın diye bankaları dövüyorlar, 20 Ocakta PPK toplantısı varken.
    dalganın boyu değil işlevi önemlidir çıkıyor bu anlattıklarınızdan bakalım dünya da petrolün gazın durumu ne olacak?

7.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    bana büyük resim kursu verir misiniz?
    Kursla olmaz bu iş ben çocukluğumdan beri büyük resme odaklarınım diğer üstatlar gibi atari salonunda yetiştik şimdiki kuşak kaçırdı o eğitimi.

https://forum.donanimhaber.com/bulun...oyun--44365396

okuyun burayı anlarsınız.

8. lebron: 13,54 çok büyük bir kavga yok ama arada bir parmak atıp kaçmalar da olmuyor değil. 13,49 falan goruluyor

Sayfa 675/987 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •