Onemli Gunler Banner
Sayfa 935/1002 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gece seansına bıraktım bu poz. u
    kapatırsam yazarım.

Faydasız bi mesaj ama yabcak bişii yok, elimizden anca büüüle geliy, beğenmeyen Red listesine alsın ama laf sokmasın, saygısızlığın alemi yok. Burda kimse kimseye para kazandırmak zorunda değil.. varsa kendi yorumunu yazsın herkes faydalansın.
    Tamam kardeşim mekana bir daha gelmeyiz

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    VOB da mesela 40 kontrat ile oynayacaksın...Haftada 2-3 kere çok güzel poz. koşulu oluşur.bunları değerlendireceksin.

Hayatına kalite-konfor katar..Ama vob dan zengin olunmaz.

2 milyon port. olsa bir kaldıraç bile desen 90-100 kontrat eder..ama onu şu şartlarda oynamak çok strestlidir.

Ama uygun global-bıst100 de alacağın hisselerle servet yapmak kolay.
    bundan bahsettim zamanında abka

o nedenle robotları biçiyorlar

1- mini endeks kontatı piyasası açılmalı ( daha önce sıkca bahsettim )

2- 100 tl bile işlem yapılabilmeli. bu endekste.

3- bu gidişle tüm piyasayı kripto piyasalarına kaptırmamaları imkansız

fiyatı 60 bin dolar btcde bile 100 tl lik al sat yapabiliyorsun.

ne yazıkki yenilikçi bir yapıya sahip değiliz. ama ilerde mecburen olacak bu dediklerim.

gece piyasası zaten bitik birde çok sığ.

hisseler konusunda haklısın o konuya değineli seneler oluyor . viop şu haliyle anca zaman geçirmece kumardan öteye geçemez.

1 kontrat olmuş 20 bin tl işlem hacmi. yaklaşık. kaldıraçla.

tek tek alcam diye uğraştırırlar adamı

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bundan bahsettim zamanında abka

o nedenle robotları biçiyorlar

1- mini endeks kontatı piyasası açılmalı ( daha önce sıkca bahsettim )

2- 100 tl bile işlem yapılabilmeli. bu endekste.

3- bu gidişle tüm piyasayı kripto piyasalarına kaptırmamaları imkansız

fiyatı 60 bin dolar btcde bile 100 tl lik al sat yapabiliyorsun.

ne yazıkki yenilikçi bir yapıya sahip değiliz. ama ilerde mecburen olacak bu dediklerim.

gece piyasası zaten bitik birde çok sığ.

hisseler konusunda haklısın o konuya değineli seneler oluyor . viop şu haliyle anca zaman geçirmece kumardan öteye geçemez.

1 kontrat olmuş 20 bin tl işlem hacmi. yaklaşık. kaldıraçla.

tek tek alcam diye uğraştırırlar adamı
    Hisseler farkli mi ki? Bugun aghol aldim tahtada epey bir carpistik. 15 bin lot mal var bu kademelerle satarken ne yaoacagiz bilmiyorum. Kademelerde 10 lot 100 lot 1000 lot var. Koskoca holding ama kademeler bom bos.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hisseler farkli mi ki? Bugun aghol aldim tahtada epey bir carpistik. 15 bin lot mal var bu kademelerle satarken ne yaoacagiz bilmiyorum. Kademelerde 10 lot 100 lot 1000 lot var. Koskoca holding ama kademeler bom bos.
    bana göre hisse alıp yatmalık yer orta uzun vade.

teknik olarak ucuz ise alıp beklemek daha çok getiri sağlar yok ben gün içi trade edecem dersen btc bence en güzeli

kayma problemi yok işlem hacmi problemi yok

tamamen sana kalmış

hisselere farklı konuda bakıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gece seansına bıraktım bu poz. u
    kapatırsam yazarım.

Faydasız bi mesaj ama yabcak bişii yok, elimizden anca büüüle geliy, beğenmeyen Red listesine alsın ama laf sokmasın, saygısızlığın alemi yok. Burda kimse kimseye para kazandırmak zorunda değil.. varsa kendi yorumunu yazsın herkes faydalansın.
    iyi yapmışın kaptırmamakla dayıoglu,
    sana haber yolladıydım cumadan çıkınca -akşama doğru çok terbiyesiz bi alım gelecek, satmasın diye..

ulaştı mı sana bu haber ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,902
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Hissede şu var.Global piyasalar uygun ise,bıst100 de belli düzeltmeler yapmışsa; alacağın likit bıst30 hisselerden orta vade zarar etmen imkansızdır.(farklı sektörlerden oluşan 6-8 hisselik demet)..MC yok..Deprem,darbe olsa en fazla beklersin.

Ama şu vobda yılda 2 kere altın vuruş oluyor.2021 de mart-aralıkta oldu.Yakalandın mı ağır hasarlı oluyorsun.Ben şansıma yakalanmadım ama bir gün yakalayacak.

Bir de MAKAS OLAYI VAR..Tamamen keyfi bir durum.sabah bir ara 60 oldu..Akşam 90 oldu.

Yüklü oynayan için 30 puan çok paradır ve bu 30 puan py. nın tamamen bizim üzerimize olan oyunudur.Short yapan olduğu için makası artırdı....ve stoploss yaptırır.

Hisseden çok zengin olan gördüm.Ama vobda parayı düzenli katlayan görmedim.zaten portföy artıkça o oranda kontratı artıramazsın.

Bundan sonra SABİT KONTRAT İLE adrenalin ihtiyacı ve harçlık babından oynarım..öyle çok para kazanma iddiam yok.

Açıkçası artık korkuyorum.Hele hisse vadelide oynamak çok riskli.

Hele o marjı sabah %80 yapıp milleti resmen batırmaya yönelik olaydan sonra ....doları 3.50 den sattırdılar.Resmen milletin evine incir ağacı diktiler.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    iyi yapmışın kaptırmamakla dayıoglu,
    sana haber yolladıydım cumadan çıkınca -akşama doğru çok terbiyesiz bi alım gelecek, satmasın diye..

ulaştı mı sana bu haber ?
    Zaten senin o mesajını görünce tamam dedim, korkmuyorum pala senden dedim. Tebrikler

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/05S0BVai

fotoğraf jpg çevirme

Bu işin altı boş diyene gelsin..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kuzey Koreli bilgisayar korsanları 2021'de '400 milyon dolar değerinde kripto para çaldı'

https://twitter.com/bbcturkce/status...27282868932612

Sayfa 935/1002 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •