Sayfa 161/690 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Şirket her taraftan para basıyorken ve dahi kasada bütün projeleri rahatlıkla götürecek miktarda nakit varken, bu borçsuz yapıda bedelli ne için yapıldı kafamda çok değişik senaryolar var. Benim bildiğim hafriyat işi için bedelli yapılmaz. Muğla'da alınan arsada madencilik felan mı yapacaklar acaba ? Haritadan bakıyorum, resmen kuş uçmaz kervan geçmez bir yer. Patika yol bile yok çevresinde. Oraya otel vs de olmaz sanki. Grubun madencilik şirketi de var. Bilemedim.

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara.../1644740562307

Hemen yanındaki 153/2 'de bizim.

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara.../1644740710732
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. herhangi bir projede klgyo ne kazanmış/kazanıyor , inşaatları yapan biskon yapı ne kazanmış /kazanıyor ?

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Referans Başakşehir ve Marmara-4 projelerinin satışları daha yeni yeni hasılat ve kâr rakamlarına yansımaya başlamış. Bu da demek oluyor ki, Ertelenmiş Gelir kaleminde (şimdilik 737 milyon Tl) gözüken rakam yakın gelecekte hızlı bir şekilde kâr olarak karşımıza çıkacak.
    Referans Bahçeşehir de daha hasılata yansıyan tek Türk lirası yok Ama satılan 130 adet ünite 12 aylık bilançoya yansıyacak 300 milyon olmasını bekliyorum.
    Marmara-4 ise para basıyor. 100 adet sat 200 milyon hasılat yap 190 milyonu kar yazıyor. Orada 212 daire daha var. Oradan da ciddi hasılat bekliyorum."yatırım tavsiyesi değildir"

Muğla'da alınan arsada madencilik felan mı yapacaklar acaba ? Haritadan bakıyorum, resmen kuş uçmaz kervan geçmez bir yer. Patika yol bile yok çevresinde. Oraya otel vs de olmaz sanki
    Marmaris arsa , deniz lokasyonunda ve sanırım oraya (muhafazakar) bir devremülk yapılacak Kızılbük benzeri olabilir ! "yatırım tavsiyesi değildir"
    Son düzenleme : hayek; 13-02-2022 saat: 13:39.

Şirket her taraftan para basıyorken ve dahi kasada bütün projeleri rahatlıkla götürecek miktarda nakit varken, bu borçsuz yapıda bedelli ne için yapıldı kafamda çok değişik senaryolar var. Benim bildiğim hafriyat işi için bedelli yapılmaz. Muğla'da alınan arsada madencilik felan mı yapacaklar acaba ? Haritadan bakıyorum, resmen kuş uçmaz kervan geçmez bir yer. Patika yol bile yok çevresinde. Oraya otel vs de olmaz sanki. Grubun madencilik şirketi de var. Bilemedim.

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara.../1644740562307

Hemen yanındaki 153/2 'de bizim.

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara.../1644740710732
    Bunu simpaşdan özenerek aldılar bence.İlerde tesettür tatil köyü için

Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    herhangi bir projede klgyo ne kazanmış/kazanıyor , inşaatları yapan biskon yapı ne kazanmış /kazanıyor ?
    İşin sırrı burda zaten)

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Marmaris arsa , deniz lokasyonunda ve sanırım oraya (muhafazakar) bir devremülk yapılacak Kızılbük benzeri olabilir ! "yatırım tavsiyesi değildir"
    Aynen.Sizin bu satırları okumadan cevap yazmışım çok özür

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Bunu simpaşdan özenerek aldılar bence.İlerde tesettür tatil köyü için
    Doğrudur. Millet ekmek kuyruğunda, bunlar havuzlu villalarda. Nasıl olsa 11 ayrı yerden maaş geliyor. Kapış kapış gider bu proje bak görürsün, para bunlarda çünkü. Daha çivi bile çakmadan satar hepsini Vahitçiğim.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 161/690 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •