Sayfa 169/690 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

efenim sizce hangi gün ki rakamlar acı bir anı olarak kalabilir ? son tahlilde
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yarın rüçhan tarafını bekleyeceğim. Aşağılara doğru dizerim alışları. Belki uzun bir çubuk yaparlar ne kaparsak kârdır.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    efenim sizce hangi gün ki rakamlar acı bir anı olarak kalabilir ? son tahlilde
    Muhtemelen onlarda "acı" bir anı bırakacağım sayın hocam. Bak valla topluyorum bu yazdıklarını haberin olsun. Maç 90 dakika ve daha ilk yarı bile bitmedi. Anladın sen onu.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. Böyle giderse istikameti Mithatpaşa'daki projeye çevireceğim. Nahit abim ayırmıştır bana oradan bir dublex. Abilerin gülü yaw, bu zor günlerde benim gibi elini taşın altına sokan birini kırmaz benim abim.

4. Hocam şu şantiyeleri dolaşsak mı senle bu akşam, bir bakalım şantiye şefleri yan gel safer aga yapmasınlar. Dönüşte Satış ofislerine de uğrayalım, bizim daireleri yanlışlıkla birilerine vermesinler.

ancak mithatpaşadan alırsın bu gidişle 2025 gibi biter , işte para da o aralar denkleşir gibi

notlarının arasına bunu da alırsın
    Böyle giderse istikameti Mithatpaşa'daki projeye çevireceğim. Nahit abim ayırmıştır bana oradan bir dublex. Abilerin gülü yaw, bu zor günlerde benim gibi elini taşın altına sokan birini kırmaz benim abim.

6. Şak bir yana bu işin b.ku piyasa değeri eski hesap 850 milyon Tl nin altına düştüğünde çıkmıştı. An itibariyle rögardayız...

Ayıptır yaw...Hakkaten ayıp.

şu an 1.27 seviyesindeyiz eski fiyat ile

780 milyon piyasa değeri

"yatırım tavsiyesi değildir"

yarın hiç acele etme ! 70 milyon kupon almış. hisseye çevirince 87.5 milyon hisse yapıyor.
    Oysa 62 milyon hisse satmış .. Daha çok satar bu
    Dikkat etmezsen acı bir anı olarak kalır sende
    üzülürüm, bu kadar hukukumuz oldu
    Yarın rüçhan tarafını bekleyeceğim. Aşağılara doğru dizerim alışları

Sayfa 169/690 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz