Sayfa 17/1007 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Viop XL

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    birbirlerinin kazanmasını istemeyen sabah akşam birbirlerinin gırtlağına çökmeye çalışan insanlar ,bildiğini başkasıyla paylaşır mı
    usta çok haklısın. var öyle tipler. o her bildiğini paylaşmayanlardan biri de benim.

sabah öğle akşam şirket faaliyet raporu okuyorum. grafik inceliyorum.

forumda yazdığım zaman ya arada kaynıyor, ya da hisse düşünce şu bu deniyor, ya da iki üç çizgi çekilen gönderiler daha çok ilgi çekiyor.

bunun yeri burası değilmiş diyorum.

viop borsa eğer zamanın müsaitse çok cazip. ama herkes hiç zaman emek harcamadan para kazanmak istiyor.

bugün bimin faaliyet raporunu okudum. açıkçası çok kötü zamanlardan geçiyor ama 2023 ve sonrası çok parlak.

detaylarını niçin burada yazayım? yarın %3 düşse herkes zararını benden bilir. %10 çıksa bir allahın kulu teşekkür etmez. çünkü kendisi risk alıp yatırım yapmıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku

bugün bimin faaliyet raporunu okudum. açıkçası çok kötü zamanlardan geçiyor ama 2023 ve sonrası çok parlak.

detaylarını niçin burada yazayım? yarın %3 düşse herkes zararını benden bilir. %10 çıksa bir allahın kulu teşekkür etmez. çünkü kendisi risk alıp yatırım yapmıştır.
    sakın yazma hemen sen bunu demiştin diye gelirler...

3. akşama kadar borsada paraları katladınız, birazda savaştan konuşalım. Konu değişirse belki kavga biter.
    Ruslar da son durum nedir, konvoyları ukraynaya ulaşmışmı
    Bazı söylentiler mevcut, ukrayna ruslar girince gerilla taktiğiyle püskürtecekmiş

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Powell artan petrol fiyatının enflasyonu daha da arttıracağını söylüyor. Bu durumda Mart'ta 25 gelecek aylarda 50 beklentisi başlamış olabilir. S&P fena bastılar tepeden %1,5 civarı

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    en doğru laf bu

aslında dün kapanışa doğru long kapatacaktım, baktım forumda short havası var, kendimi tuttum.. bugün geç vakte kadar bi halt olmadı, bi işim çıktı ekrandan uzak kaldım, döndüğümde 234x kaçırmışım, vermem artık dedim.. şimdi pişmanım.. neyse ki spot pasta az alıcı çok satıcı, biraz avuntu verdi.. umarım dow fed-25 haberini kutlamaya devam eder
    Buranın havasını koklamak önemli ama
    buraya göre poz almak doğru mu şüpheli
    Benim bugünkü işlemler
    short - short - short - reverse long - flat şeklinde
    Yani hep doğru pozu online yazmak
    istesem bile anında 10 -30 puan fark
    Kimse ters poza dönmeye uğraşırken buraya yazmaz,yazamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    akşama kadar borsada paraları katladınız, birazda savaştan konuşalım. Konu değişirse belki kavga biter.
    Ruslar da son durum nedir, konvoyları ukraynaya ulaşmışmı
    Bazı söylentiler mevcut, ukrayna ruslar girince gerilla taktiğiyle püskürtecekmiş

En önemlisi ZELENSKİ TÜRKİYE BİZİM GÜVENLİK GARANTÖRÜMÜZDÜR demiş.
    Bize her gün bir provokasyon geliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
    Rahmetli Yaşar Erdinç derdi:'' Bir hisse-endeks vs. yüksek hacimle max. gördüğü noktanın %2-3(veya daha fazla) altında kapatırsa, yüksek olasılıkla yakın zirvedir.''

EREĞLİ 17 Aralık zirvesi olan 36.26 yı geçiyor... bu gün 36.88 i gördü. Sonra 35.34 kapanış.Eğer 2 li tepede oluşan şatış baskısıysa...?

Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Yahu şurda emek sarf edip kafa yorup teknik veya temel, hisse ya da viopla ilgili oyun planını ya da beklentisini yazanlara neden sataşılır ki. Kimse illa böyle olacak demiyor ki. Ahu bu nefis ego yok mu...

Sayfa 17/1007 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •