Sayfa 667/800 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 6398 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

En karanlık andan sonra gündüz başlar... bildiğim birşey yok lakin, bu tür derin ve ani düşüşler, iyi yükselişin habercisi olabilir...beni de çok sıktı, lakin malum savaş durumu var ... öyle olunca çok dengesizleşiyor... savaş durumu olmasaydı direk sat durumunda idi zaten... bu nedenle şahsım adına biraz daha sabır edicem... sonrası bilinmeye...herkes kararını kendi versin, ytd...

Tahtacı hep aynı şeyleri yapıyor farklı sonuç bekliyorsunuz kağıda aşık oluyorsunuz.
    Stop can kurtarır böyle sığ tahtalarda.

Bari %6 düşen tahtadaki işlem hacmine bakın hacimli düşüyor

3.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Tahsisli de öyle olmuyor, mesela 12 milyon a çıktı sermaye, 2 milyon adedini 25 TL den kasaya koyuyorsun. Bir nevi yeni ortaklık. SPK karar veriyor ona. Zaten benimkisi hayal ürünü. Keşke olsa. Kesinlikle ytd
    Anladım, öylesi çok güzel olur evet. Ama gerek duyacaklarını ben çok sanmıyorum, bu gidişle 1 yıllık kârlarıyla bu işi rahat finanse ederler.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Tahtacı hep aynı şeyleri yapıyor farklı sonuç bekliyorsunuz kağıda aşık oluyorsunuz.
    Stop can kurtarır böyle sığ tahtalarda.

Bari %6 düşen tahtadaki işlem hacmine bakın hacimli düşüyor
    İsteyen satar arkadaşlar, isteyen aşık olur, isteyen bekler....
    Bu bistte şu doğrudur bu doğrudur demek namümkün...
    O sebeple kimse kimseyi yargılamadan işini yapsın, bilgi paylaşsın....
    Ben taban olduğunda dipten aldım dediğim için bazen bilgi veriyorum , bundan sonra bilgi vermiycem, normalde de vermiyordum da, buna guvendik biraz ondan ...
    Kalın sağlıcakla...
    Ytd

5. Kimsenin lafıyla işlem yapmıyoruz. Lütfen kimse kimseyi etkilemesin. İş yatırım ve marbas ikilisi güle güle kardeşim yolun açık olsun. Bir kuruş kazanmadan gittiniz kalan sahalar bizimdir. Biri gider biri gelir. Nilkız sana da güle güle. Kesinlikle ytd

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

Sevenhill dostumuzun nerelerde olduğunu bilen forum sakini var mı?

18 Şubattan beridir herhangi bir forumda yazısı yok merak içindeyim. İnşallah bir sıkıntısı derdi yoktur.

Mesaj yazımını da kapatmış ulaşamadım.

7. Sevenhill dostumuzu ben de merak ediyorum. Umarım herhangi bir sıkıntısı yoktur. Kendisi hiç bir hisseye aşık olmaz. Tamamen tekniğe göre hisselere girer çıkar. Çiçekten balı aldımı hisseden ayrılır, yeni bal verecek çiçekler arar. Endeksin sıkıntılı olduğu durumlarda nakite geçer. Ayrıca aldığı hissede işler umduğu gibi gitmezse küçük bir zararla stop olur ve çıkar. Sayın sevenhill bu sayfayı okuyorsanız, nasıl sizi doğru tanımladım mı?

merak ediyorum da.neden erkek'ler bayan işmi kullanır ? sadece burada değil her yerde.
    neden ?
    neden ?
    acsel den bıkan satsın. kimseye laf sokmayın.500 den fazla hisse daha var.kimsenin kafasını da bulandırmayın.
    ister aşık olur ister olmaz derdi sizemi düştü.
    neden erkekler bayan nıc kullanır ?

Sayfa 667/800 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •