Sayfa 121/414 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 3308 madde; 961 - 968 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Ben de diyorum ki 2015 ve 2016 dönemini şirket açısından iyi incelemek lazım. Bugünle benzerlikler ne farklılıklar ne? Kaldı ki şu anda temettü takıntılı yatırımcılar da var. %10’a yakın temettü veriminin etkisi çok büyük olur.
    2015 tekstilbank satışı var. Yanlış hatırlamıyorsam 350 milyon dolar...neyse...

2. Baba beğenmiyorsan sat tuşuna basarak bu işi çözersin. Niye burda bıdı bıdı yapıyorsunki. İnsanlar inanmış, araştırmış yada Twitter fenomen durumuyla almış ama inanmışlar ve para bağlamışlar. Sen aksini düşünebilirsin, e ozaman elde hisse varsa satar belirlediğiniz yerden alırsın yada daha iyisi açığa satar biz salakların parasını harcarsın.
     Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Valla bununla ilgili hala iyimser yorumlar okuyorum. Arkadaşların yeni olmasına yoruyorum. Aksi takdirde stockholm sendromu yaşıyordur hisse ile. Hissemiz dolar bazlı pandemi dibinde. Efsane geçen yılımızda kestane performansı sergiliyor. Şimdi herkes hergun kambiyo ve navlun paylaşsın. Şirketimize benim güvenim tam. Allah razı olsun kendilerinden. Yatırımcı dostu kendileri....
    SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sonuç itibariyle bu hisse ucuz ya öyle yada böyle ucuz. Benim beklentim var.

Duhul
    Oct 2018
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    99
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    2015 tekstilbank satışı var. Yanlış hatırlamıyorsam 350 milyon dolar...neyse...
    şimdi böyle yazınca insanlar bilmiyor sanacaklar.
    adamlar tekstil bankı satmışlar, gelen para ile bugün 2+ milyar TL eden bir gemicilik işi kurmuşlar. 2 gemiden 7+2 gemiye çıkmışlar.

arada da şansız bir kaç yıl geçirmişler.

Neye kızıyorsunuz anlamıyorum. Maaşları faaliyet raporlarında belli, giderler belli. Para çalma kaçırma şansı yok.

Adamlar gübre ya da polyester ya da demirci değil. Bankacı imiş gemiye geçmişler. ne bekliyorsunuz ki daha çok anlamıyorum.
    GSDHO babamın firması değil, görece ucuz olan firmaları alıp sonra satan her yatırımcı gibi, değerlenmesini takip ediyoruz.

bana kalsa kasadaki 500M nakit ile gider ISMEN hissesi alırım.
    Baş Ekonomi Yazarı @minikyolculuk
    Değer Yatırımcısı,VIOP Trader,SK007 Hisselerini takipçisi -

5. Aklımın ucundan geçmedi biliyo musunuz cash olduğu gerçekten ben bunadım iyice ya. Kusura bakmayın lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Vadeli navlun fiyatlarında bugün düşüş vardı. Spotta ise Supramax 60 dolar düşerek 32270 dolara inerken Handysize 193 dolar artarak 28051 dolara çıktı. Vadeli taraftaki düşüş ile Supramax doygunluğa ulaştı gibi. Nisan vadeli ile spot birbirine çok yakın, 2. çeyrek için vadeli fiyat ortalaması ise 30500 dolar. Vadeli taraftan destek gelmezse Supramax’tan ziyade Handysize’da artışlar görmeye devam edebiliriz. 1. çeyrekte şimdiye kadarki navlun fiyatı ortalamaları aşağıdaki tweetin en altında var. 1. çeyrek çok güzel geçiyor ama hem ortalama kurun hem de navlun fiyatlarının çok daha yüksek olması beklendiğinden 2. çeyrekte çok daha ilginç kar rakamları görebiliriz. (Bizi doğrudan ilgilendirmiyor ama bir Gsdde yöneticisi de muhtemelen bunları bizden çok daha iyi bildiğinden bugün 150000 lot Gsdde almış.)

https://twitter.com/brs_ylmz/status/...584902660?s=21

Diğer iki hissem sayesinde bugünü hasarsız atlattım ama bence bugün bir kez daha gördük ki bu hissede %20-25’ten fazla pozisyonun olması bence oldukça riskli. Kişisel görüşümdür, asla YTD.
    Supramax spotta 357 dolar azalarak 31913’a düştü.
    Handysize 376 dolar artarak 28427 dolara çıktı. Gsdho için olumlu bir gün daha.

7.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Supramax spotta 357 dolar azalarak 31913’a düştü.
    Handysize 376 dolar artarak 28427 dolara çıktı. Gsdho için olumlu bir gün daha.
    Sayın Meteor Gsdho bir kopacak ama bakalım o gün elimizde olacak mı?

8. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 121/414 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •