Sayfa 211/265 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon
Arama sonucu : 2117 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bİz Yandık Başkaları Yanmasın

Kimse Yaklaşmasın Kendileri çalıp Kendileri Oynuyor

Pamuk ipliğine mi Bağlı

Ne istikrar var nede birşey Vurun Abalıya
    2 haftada %20 yükseldi.

Maalesef bazı hisseler bu şekilde bıktırmadan çıkmıyor.

Ama "ben yandım siz yanmayın" tarzda yorum yazılacak onlarca

hisse var. Bu tarzda "siz yanmayın" yazmak bence yanlış bir yaklaşım.

Egeserde 2 ay öncesine kadar bu şekilde yazan birkaç kişi vardı.

Birde 14 - 15 ben sattım deyip kayboldu. Hisse şimdi 27 TL

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    2 haftada %20 yükseldi.

Yıllarca k.yatırımcıya bu tahtanın hamallığını yaptıranlar... Bugün tek el ile hepsinden bütün malı 5 liradan hatta 10 liradan toplamaya razı da... Olmayacağını onlarda biliyor...

%10 Dolar enflasyonu olan bir dünyada... bunlar bir de resmi rakamlar. ABD yaşayan bazı insanlar hissedilen enflasyonun %30 larda olduğunu söylüyorlar..

Şimdi herkes kendine sorsun.., Ekgyo eski dolar bazlı zirvesini görse çok mu pahalı olur diye...

Bu halka açık kamu şirketlerinin içinin boşaltılmasına hiç gerek bırakmadan, tahta da manipülasyonun kralını yapıyorlar.

Bist de yabancı takası boşuna %30 oranlarına gelmedi.. Habire tokat üzerine tokat yedikleri yerde neden kalsınlar ki...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Yıllarca k.yatırımcıya bu tahtanın hamallığını yaptıranlar... Bugün tek el ile hepsinden bütün malı 5 liradan hatta 10 liradan toplamaya razı da... Olmayacağını onlarda biliyor...

%10 Dolar enflasyonu olan bir dünyada... bunlar bir de resmi rakamlar. ABD yaşayan bazı insanlar hissedilen enflasyonun %30 larda olduğunu söylüyorlar..

Şimdi herkes kendine sorsun.., Ekgyo eski dolar bazlı zirvesini görse çok mu pahalı olur diye...

Bu halka açık kamu şirketlerinin içinin boşaltılmasına hiç gerek bırakmadan, tahta da manipülasyonun kralını yapıyorlar.

Bist de yabancı takası boşuna %30 oranlarına gelmedi.. Habire tokat üzerine tokat yedikleri yerde neden kalsınlar ki...
    Sayın Oscar77 Kesinlikle %100 haklısınız.

İşte çoğu zaman bu noktada hisseler patlıyor.

Zaten hisse beterin beterinde

İlk çeyrek Satışlar beklenin %100 üzerinde

Buralarda kimseye gelmede gitte demek çok riskli

4. Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bİz Yandık Başkaları Yanmasın

Kimse Yaklaşmasın Kendileri çalıp Kendileri Oynuyor

Pamuk ipliğine mi Bağlı

Ne istikrar var nede birşey Vurun Abalıya
     Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    2 haftada %20 yükseldi.

Kimse Yaklaşmasın dedim ben 2013 yılından beri elimde 3,52 leerden

5. Latif abi hadi yine iyisin, senin ki tavan serisine başladı, darısı bizimkine
    Bu arada latif abi gelen kurula katılacan nı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. "1 Ocak- 31 Mart 2022 tarihleri itibarıyla, toplam 6.429.770.925 TL (KDV Hariç), satışa esas brüt 190.513 m2 büyüklüğe ulaşan, 1.043 adet bağımsız bölümün satışı gerçekleştirilmiştir"

6.429.770.925.-- / 1.043 adet = 6.164.000.- TL. Müthiş... MAAŞALLAH demek lazım

"Bugün itibarı ile açıklamış olduğumuz 2022 yılı ilk çeyrek sonu verilerine göre, hedefimiz olan 3,19 milyar TL'yi %100 oranında aştığımız görülmektedir."

Kendileri bile öngörememiş bu kadar artışı... O yüzden hisse fiyatınında ne olacağını hiç kimse bilemiyor heralde.. Ne yöneticiler ama....

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. "14.3.1 Grup’un 31 Aralık 2021 ve 31 Aralık 2020 tarihleri itibarıyla konut ve ticari ünite satışlarından
    kaynaklanan nominal ticari alacakların vadelerine göre kırılımı ile TFRS 15 kriterlerini
    sağlamadığı için henüz bilançoya dahil edilmeyen satış vaadi sözleşmesi kapsamında inşaatı
    devam eden veya tamamlanıp teslimatı henüz yapılmamış konut ve ticari ünitelere istinaden
    vadesi gelmemiş veya tahsil edilmemiş nominal taksitlerin vadelere göre beklenen tahsilat
    zamanları aşağıdaki gibidir"

...................(BİN TL)............................................... .Bilanço dışı
    31 Aralık 2021..........................Ticari alacaklar..... ertelenmiş gelirler.............. Toplam
    1 yıl.......................................... 1.569.436.............. 2.831.544................ 4.400.980
    2 yıl.......................................... 1.189.170.............. 2.327.166................ 3.516.336
    3 yıl............................................. 887.106.............. 1.650.255................ 2.537.361
    4 yıl............................................. 665.831................. 742.166................ 1.407.997
    5 yıl ve üzeri.............................. 1.834.600............... 1.006.434................ 2.841.034
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................... 6.146.143 ................8.557.565.............. 14.703.708.--TL.

Bilançoya girmeyen bu kadar da taksitli alacak mı var ?

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bilanco milanco hikaye....onemli olan su emlak gyo kendi proje lerini ve satislarini kendisi yapacak...maliyet ve satis rakkamlarini deklare edecek....gidiyor mutahhite ihaleyi veriyor mutaahhiit gidip taserona veriyor mali.goturuyor...sen ver taserona mimari.projeni kendin yap pesinat ve on satislarla insaati bitirirsin ne gerek var aganin ogullarini , torunlarini zengin ettiniz milletin parasiyla.....siyasi sirket olmaktan cikmadikca ki zor.cikar bilanco milanco ile yurumuyor daha oncede iyi bilanco geldi....git gumey sahillerinin ic taraflarinda sehir kur....mutahhiitlerden tasmayi cikarmak.lazim..birde elinde bir 2 avm tutsaydi adam gibi sirket olurdu....Guya Emar gibi sirket olacakti emarin e si olamadi 10 yildir

Sayfa 211/265 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •