Sayfa 229/346 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Sığ tahtada dikkat çekmeyecek kadar mal taşıyayım oyuncusu işini rahat yapsın diye düşünüyordum zaten çok eskiden gelen malım var fakat artık iyice saçmalamaya başladı bu işin sonunda spklık olacaklar hali hazırda şikayetlerim var eminim diğer yatırımcılarda yazmıştır jants da böyleydi sonunda 6 tane at hırsınıza cezayı bastı spk senet kendine geldi darısı bizim hırsızların başına bir yerde illaki hata yapacaklar bu iş şirket içinden de çıkabilir sorun değil yeter ki adalet yerini bulsun ki yönetim rahmani olsaydı bu konforlu ortamı bu kansızlara sağlamazdı kalın sağlıcakla

2.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    23 lot daha
    Yanlış anlama ama senin 23 lot aldıgın nasıl inanayım. Yazmayla olmuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    İnanma zaten 23 lot çok büyük bir rakam nasıl alayım o kadar malı

4.  Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    İnanma sebebin 10 küsür yıldan itibaren tahtada olunması olabilir ve en güçlü sebeptir

5.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    İnanma sebebin 10 küsür yıldan itibaren tahtada olunması olabilir ve en güçlü sebeptir
    Sn. eliot, takılacak bir şey değil portföy paylaşacak halimiz yok keşke tahtayı kaldıracak gücümüz olsa elimizden gelen sabır göstermek..
    Vade sonu bahanesiyle endekse çaktılar bizimki de bahanesini buldu işte imkan oldukça toplarım belli ki bu kansızlar bayramı zehir edecek yatırımcıya hayırlısı bakalım

6. Buralardan tepki gelecektir.

7. Yatırımcıya sadece korku filmi seyrettiriyorlar kimse 20 milyon dolarlık satıştan bahsetmiyor kimse gelebilecek bilançodan bahsetmiyor ha babam korku pompalıyorlar şimdi yatırımcı tedirgin ben normalde tahta yapıcının işine karışmazdım önceleri malımı alır trade edeceğim kadarıyla işlem yapar gerisini park ederdim fakat artık 1,5 yılı aştı bu testere bu kadar beklentili bir tahtada bu kansızlık allahsızlıktır bu yatımcı kapınız da köpek değil şirketinizin ortağı küçük ya da büyük önce kurumsallığınızın gerektirdiği şekilde davranın siz dünya markası bir şirketsiniz lafa gelince öyle tahtaya gelince şeytanı gibiler....
    son 235 liralık dipten oluşan trend hala çalışıyor bir yerde oluşan kanalın genişlemesi açısından bu düşüş iyi oldu fakat ne olursa olsun bu sindire sindire dedikleri iş artık saçmalığa döndü ve birileri bu trade aralığından ciddi karlar elde ediyor buna dur deyin ya da blokaj koyun yoksa bu soysuzlar durmayacak doymayacak.

8. Algoritmanın ve tahta yapıcının hissedeki hareketleri farklılık gösteriyor özellikle mayıs ayından bu yana takasta değişiklik var.
    Millet gap dolacak, yok aşağı iğne attı bugün bu söylemler işe yarar belki ama sığ tahta yarın bir bakmışsınız ne iğne attığı yere gelmiş ne de gap falan dolduruyor bunlar teknikçi öpme peşinde herkes yatırımcı olsa nasıl trade edecek nasıl senet çoğaltacaklar küçük yatırımcının yemi sığ tahtada tekniktir teknikçi misin açarsın ulusal 30 kabiliyetlerin doğrultusunda kazanırsın yada kaybedersin ama burada öyle gün olur hacim düşer tek tek lot sayar adamALCAR_2022-06-30_16-26-43.jpg her zaman tutmaz bu işler ben heybeyi doldurdum bugün bayram sonu fabrika tadilat işlerine girerse ona göre poziyon alırım

Sayfa 229/346 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •