Sayfa 281/1003 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Olayı kaçırdım galiba başınız sağolsun
    Her zaman guzellikle anilasi, kuşağımızın en önemli kanaat önderi ve idollerinden Cüneyt Arkın 'ı kastediyor.

Ucüzlerin diğer ikisi alain ile mert baba..

2.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    İnse de çıksa da şikayet ediyorsun..
    asil pozum aralik vade shorttu,terste kalsamda tasimakta israr ettim.endeksin eninde sonunda gumleyecegini dusundugumden.arada haziran vade al sat yaparken pis yakalandim o genel durumu boq etti.aslinda en cok aralik vadenin kasitli sacma sapan yukari fiyatlamasi işi uzatmasa coktaaaan istedigimi almistim..bi ara 700 puana cikardi farki.bak simdi nasil yedi o farki.haziran vade 2520 dibe vurdugunda normalde 3100 civarina denk gelmesi gereken serfsiz 3280 den asagi gitmedi..11 gun daha sabrettim 3200 kapadim cunku diger vadeler dipten donuse gectiler.bu boq kafali bugun 3100 lere geldi..anlayacagin erken kapamis oldu gicik kademelerinden dolayi.

3. 11 gun yanlis olmus 1 gun daha bekledim.

4.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Bugün akşam küçük yeni bir domino taşı devrildi.
    Piyasalara etkisi her yeni bir gün ertesi günü etkileyerek devam edecek muhtemelen.

https://www.youtube.com/watch?v=sL2WlXdbjH0

Domino Effect - The largest domino simulation on Real Footage V4
    https://www.youtube.com/watch?v=5uHUVyy3rNw

This video has a meaning how important the power of consistency is.

From a scientific point of view, I would like to understand where the increase in strength comes from. In other words, the input is a small push, but the output is a really impressive force.
    Bu aksam kucuk bir domino tasi devrildi kismini biraz acar misin hocam

5. Geminin ismi Titanic ve ilk seferinde batıyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Ariston abi şu anki durum şartlarda bekar olman çok avantajlı. Taze evlenmiş olsan kafayı yersin. Kadınlar ayrı bir alemde yaşıyor. Ekonomik kriz var. Eski alışkanlıklar ayni. Baklava yapacaz ceviz 70 tl iki çuval ceviz aldık yedik. Hep aynı alacağız yiyeceğiz zannediyorlar. Devir gramla yiyip santimle mıçma devri

7.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Her zaman guzellikle anilasi, kuşağımızın en önemli kanaat önderi ve idollerinden Cüneyt Arkın 'ı kastediyor.

Ucüzlerin diğer ikisi alain ile mert baba..
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...35#post5994235

Mum grafiğine göre reverse mi olmak demek istedi ne demek istedi annamadım yanee zaten onun lisanından anlayan bi kişi varsa ben ne olim 20 yıllık dostum haala annayamıyom ..sen gene az çok anlıyon neysen bizim renk şimdilik kırmızı ..sonrasına sonra bakarız .mekanda

https://www.youtube.com/watch?v=23TAIw8G2nU
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ariston abi şu anki durum şartlarda bekar olman çok avantajlı. Taze evlenmiş olsan kafayı yersin. Kadınlar ayrı bir alemde yaşıyor. Ekonomik kriz var. Eski alışkanlıklar ayni. Baklava yapacaz ceviz 70 tl iki çuval ceviz aldık yedik. Hep aynı alacağız yiyeceğiz zannediyorlar. Devir gramla yiyip santimle mıçma devri
    Ben insanlara dua ediyorum, hayat gerçekten zor. Şu adamın işi kolay dediğim iki üç adeti geçmez. Bugün yazdığım üzere Falanca Airlines Türkiye müdürü olmak varmış hayatta.

Matrix 4'ü izle, orada Trinity çocukları bu işe karıştırmayacaktın diyor. Game filmini de yazmıştım. Çok fazla film var bir şekilde olan biteni açıklamaya çalışıyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 281/1003 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •