Sayfa 670/1122 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Parası olana TR fıstık gibi ülke. Cennet cennet... Yollar RU UA plakalı araç dolu. Yol kenarına parketmişer sülalece 3-4 araç birden denize giriyorlar

Döviz geliri yaratabilene TR top quality bir yer. Asgari ile ya da 8-10 bin tl�ye çalışan için durum zor. Kaçan giden de daha çok para kazanmak için gidiyor. Bir de eğitimsizlerin sayısının aşırı yüksek olması büyük sıkıntı.

Ekşide yazıyor doktor hastaları bırakıp kaçmış acilden. Kendisini kesinlikle suçlamıyorum. Ücret iyi olsa dayanılır bu tiplere ama 800-1000 dolar için bu tiplerle muhattap olmak çok büyük bir işkence.

Cahille muhattap olmadan, döviz kazanıyorsanız burası cennet cennet. Mutluluğu başka yerde aramaya gerek yok. :d
    Parası olmayanlar için komşudan selamlar .d zaten sezlong semsiye beleş. Plajda Frappe 3, bira 4€ ithal biralar 5€(heineken corona )
    1 frappe + 1 bira 7€. Kücük paketli cerezlikte yanında ikram vermişler.
    Dün ve bugün haftasonu ama çok türk yok 17 18 psikolojik olarak pahalı geliyor heralde.d

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,504
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Parası olana TR fıstık gibi ülke. Cennet cennet... Yollar RU UA plakalı araç dolu. Yol kenarına parketmişer sülalece 3-4 araç birden denize giriyorlar

Döviz geliri yaratabilene TR top quality bir yer. Asgari ile ya da 8-10 bin tl’ye çalışan için durum zor. Kaçan giden de daha çok para kazanmak için gidiyor. Bir de eğitimsizlerin sayısının aşırı yüksek olması büyük sıkıntı.

Ekşide yazıyor doktor hastaları bırakıp kaçmış acilden. Kendisini kesinlikle suçlamıyorum. Ücret iyi olsa dayanılır bu tiplere ama 800-1000 dolar için bu tiplerle muhattap olmak çok büyük bir işkence.

Cahille muhattap olmadan, döviz kazanıyorsanız burası cennet cennet. Mutluluğu başka yerde aramaya gerek yok. :d
    Katiliyorum.

Saglam istikrarli doviz geliri olan icin cennet.

Baska bir yere bakmaya gerek yok magandaliktan, pespayelikten, lumpenlikten, vasatliktan, pislikten, kalitesizlikten rahatsiz olmuyorsaniz tabii..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,504
     Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Parası olmayanlar için komşudan selamlar .d zaten sezlong semsiye beleş. Plajda Frappe 3, bira 4€ ithal biralar 5€(heineken corona )
    1 frappe + 1 bira 7€. Kücük paketli cerezlikte yanında ikram vermişler.
    Dün ve bugün haftasonu ama çok türk yok 17 18 psikolojik olarak pahalı geliyor heralde.d

Grilled octopus kaca?

Hala 8 euro mu yoksa zam gelmis mi?

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,504
    Gordugum su ki:

Millet fiyatlara alisamadi ben de dahil.
    Gelirlerin fiyatlari yakalamasini bekliyor.
    Korkarim bu defa gerceklesmeyecek cunku fiyatlar gelir artisindan daha hizli gidiyor.
    Gelirler 6 ay geriden geliyor ayrica.
    Sarmala girdik.
    Artan gelir fiyatlari daha artiriyor uretim ve verimlilik artisi olmayinca.
    Fiyatlar artinca gelir/ucret artiyor.
    Her sey yeni basdan bir tur daha basliyor.

Bu sarmaldan cikmak icin genis bir toplumsal konsensus gerekiyor.
    Su anda siyasi irade de yok.
    Altta kalanin cani ciksin ekonomik programina devam yani..

Syg,

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://youtu.be/-N95foPhcmg

Yaparsa Akp yapar..

Para fiskiriyeaaah...

Syg,
    18 dakika nasıl izleyebiliyorsunuz sizi takdir ediyorum. Ben 30 saniye anca izleyebildim.

6. yaz mevsiminde markette salata 10 tl ,domates 15-30 tl olur mu ? o da promosyonlu sözde halk gününde...

asgari ücretin artşından sonra ,maliyet artışı sebebiyle bir kademe daha zam gelecektir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,668
    Türkiye o kadar da fıstık gibi bir ülke değil. 70'lerle 90'lar arası biz inanılmaz bir potansiyel vaat eden bir ülkeydik. Milletimizin eşekligi ve abd ciasal islam politikası sebebiyle önce finansal sistemimiz sonra devlet politikamız son aşamada da toplumsal yapımız ve hafızamız çöktü. 2013'ten sonra zaten fişi çektiler. Bundan sonra bangladeş falan oluruz.

Zaten bir on yıl sonra falan orman deniz vs kalmayacak elde.
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku

Döviz geliri yaratabilene TR top quality bir yer. Asgari ile ya da 8-10 bin tl�ye çalışan için durum zor. Kaçan giden de daha çok para kazanmak için gidiyor. Bir de eğitimsizlerin sayısının aşırı yüksek olması büyük sıkıntı.

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gordugum su ki:

Millet fiyatlara alisamadi ben de dahil.
    Gelirlerin fiyatlari yakalamasini bekliyor.
    Korkarim bu defa gerceklesmeyecek cunku fiyatlar gelir artisindan daha hizli gidiyor.
    Gelirler 6 ay geriden geliyor ayrica.
    Sarmala girdik.
    Artan gelir fiyatlari daha artiriyor uretim ve verimlilik artisi olmayinca.
    Fiyatlar artinca gelir/ucret artiyor.
    Her sey yeni basdan bir tur daha basliyor.

Bu sarmaldan cikmak icin genis bir toplumsal konsensus gerekiyor.
    Su anda siyasi irade de yok.
    Altta kalanin cani ciksin ekonomik programina devam yani..

Syg,
    İmf dediniz gibi geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 670/1122 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •