Sayfa 246/346 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2768 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bir çok soru var arsa satışı iptali biliniyor du yukarıdan hisseyi sattılar veya yüklü kağıda istemedikleri kişiler girdi onları dökmek için akşam kap haberi verdiler

2.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Sn eliot iyi niyetli düşünceniz hep var olsun en son koleksiyon mobilyada aynı olayı yaşadım şunu da belirmek isterim bugün tahtaya birileri yüklü girmiş de olabilir onları dökmek için atılmış bir kap gibi geldi bana sonuçta spikle istişareli çalışıyorlar yabancı istemiyorlar
    Son olarak satış bilançoda yok ise ki görünen o nasıl bir bilanço söz konusu olabilirki bu kadar uzun sürdü gönderilmesi yarımlıklar hep geç gelirde bir şişe kadar ağır bir hesap içinde olamadıklarını düşünce nerden tutsak elimizde kalıyor.
    Sayın chef daha önce de belirtmiştim bu bir nihai anlaşmaydı kesinlik yoktu kesin anlaşma olsaydı bunu mutlaka bildireceklerdi yani bu bilançoya yetişmeyeceği ve içine konmayacağı daha önceden belliydi aynı olay Cimsa tahtasında da oldu yukardaki saydığınız nedenlerden dolayı da olabilir tabiki arsa yine bizim arsamız vazgeçildi diye arsamız kaybolmadı hayırlısı olsun diyelim
    Teknik olarak 350 direncini 4. Kez test ettik bence gözü yukarıda fakat zaman be sabır gerekli bu tahta tavan serileri yapıp giden bir tahta değil
    Yatırım tavsiyesi değildir

3. Herşey planlı. Bilanço öncesi klasik, pislik hareketi...Muhtemelen 2.çeyrekte 1.çeyrekten daha iyi faaliyet karı gelecek ki, böyle pislik bir kap atılıyor. İçeriden bilgi vererek Tahtadaki ş.sizlere trade yaptırıyorlar. Bugünkü tavan ve sonrası mal gömmenin başkaca izahı yok... Sormak lazım ne kadar komisyon alıyorlar!!! İyi niyetli, dürüst! bir yönetim, olumsuz algılanabilecek bir haberi bilanço öncesi göndermez!!! İyi niyetli bir yönetim, tahtadaki hırsızların emir kulu olmayan bir yönetim, böyle bir durum varsa bilançodan birkaç gün sonra yollar...2017 deki kayıtlı sermaye rezilliğini yapandan beklenen hareket, yadsımıyorum ama göz göre görede böyle pislik yapılmaz... Allahsız kitapsız bunlar....

Tahtadaki ekip emir verdi, sahipleri emri uyguluyor. Şaşırdık mı? Asla...Ne mal olduklarını hergün perçinliyorlar. İş kan davasına döndü... Pasta büyük ki bu kadar hayasızca, pislikçe hareket ediliyor. Kendi adıma 4 haneleri görmeden giden namerttir...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 05-08-2022 saat: 23:49.

4. Bu kağıda hiçbir zaman teknik işlemez, At hırsızları ve vizyonsuz yönetimin elinde oyuncak oldu.2020 Kasım'da 8-9 tavan üst üste gördü 180 TL den 566 TL ye 2 ay içinde gitti. İlk önce arsadan evvel bedelsiz beklentisi gerçekleşmeli, sermaye artırımı SPK uyarmalı 10 yıl bakkal dükkanı sermayesi ile girilemez.Arsa ya gelince Dudullu lada 18 bin metrekare 328 milyon TL bedava iptal olduysa iyi oldu

5. Belkide kesin anlaşma için masaya oturduklarında artan gayrimenkul fiyatlarından dolayı bir artış talep edilmiş olabilir diye düşünüyorum bu nedenden dolayı iptal edilmiş olabilir
    Ytd

6. Sorulması gereken şu, iptal edilme kararı ne zaman alındı? 05.08.2022 Cuma günü mü? 2-3 hafta önce mi? Alarko yönetimine sormak lazım!!! Cevabı belli ama neyse...
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Belkide kesin anlaşma için masaya oturduklarında artan gayrimenkul fiyatlarından dolayı bir artış talep edilmiş olabilir diye düşünüyorum bu nedenden dolayı iptal edilmiş olabilir
    Ytd
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

7.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Sorulması gereken şu, iptal edilme kararı ne zaman alındı? 05.08.2022 Cuma günü mü? 2-3 hafta önce mi? Alarko yönetimine sormak lazım!!! Cevabı belli ama neyse...

Sayın O’Sullivan sürecin nasıl işlediğini bilmiyoruz zaten önceki bir ön anlaşmaydı taraflar kesin anlaşma için bir araya gelip daha önceki meblağ konusunda fiyat değişikliğine gitmiş olabilir her iki taraf için de düşündükleri fiyat olmamış olabilir kanımca da doğru bir hamle artan gayrimenkul fiyatlarından dolayı zaten bu değerden fazla eder nihayetinde potansiyel alıcılarla görüşmeler devam ediyor diye bir açıklamaları var zaten bekleyip görelim sonuçta arsa halen envanterde
    Saygılar

8. Enflasyon ve değişen arsa ve ev fiyatları nedeniyle 330 milyona iptal olan arazi 450 milyon olsa, 28 milyona okan Tuzla arsası 35 milyon olsa oda 630 milyon eder yaklaşık 1.1 katrilyon. Bunu 1,5 milyon lota gölden lot başı 666 eklenir.

Ulan senenin başında ekmek 1,25 di şimdi 4 birkaç ay sonunda 5 tl olacak. Bu alcar hiçbir şekilde bu artışlara ayak uydurmadı. En az 1500 tl olması gerekiyor.

Sayfa 246/346 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •