Sayfa 252/347 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Endeks 2802 yi yukarı kesti böyle kapatırsa güzel olur bu at hırsızlarının tahtası da 324 üstü kaldığı sürece onaya geldiğini düşünüyorum halka açık payların toplam ederi komik rakamlarda şirket spek dilediği kadar hile hurda yapsın şu ortamda bu rakamlarla borsadan şirketin kasasına giren parayı yönetiminde kabul edeceğini sanmıyorum bizim dikkate aldığımız bir parametre değil falan dediğine bakmayın enflasyonist ortamda maliyetsiz finansmana yok diyecek olan geri zekalıdır ki koca müdür geri zekalı olmayacağına göre bak yine bir dümen neyse.

2. Yönetim olumsuz satış haberi ile 6 aylık bilanço yu da tahtadaki ekibin emri ile iç etti. Bekleyelim artık 9 ve 12 aylık bilançoları. 2018 den de tuzla daki arsa satışı muhabbeti vardı, artık esamesi okunmuyor. Bu arsa nında akıbeti farklı olmaz sirketin emir alma zihniyetiyle... Çıkmaz haftanın son çarşamba sının ertesi gününün 3 gün sonrası gerçekleşir artık. Potansiyel alıcı sadece hikaye!!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Yönetim olumsuz satış haberi ile 6 aylık bilanço yu da tahtadaki ekibin emri ile iç etti. Bekleyelim artık 9 ve 12 aylık bilançoları. 2018 den de tuzla daki arsa satışı muhabbeti vardı, artık esamesi okunmuyor. Bu arsa nında akıbeti farklı olmaz sirketin emir alma zihniyetiyle... Çıkmaz haftanın son çarşamba sının ertesi gününün 3 gün sonrası gerçekleşir artık. Potansiyel alıcı sadece hikaye!!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Spek domuzununa rahat mal sattırmak için hikaye yarattılar işte meydan da boş nede olsa Spknın da bir halt etmeyeceğini bildikleri için rahatlar ama devran döner o zaman görücem ben onları hayatları hırsızlık ve yalan üzerine kurulmuş operasyon evlatlarının

4. Gerekirse daha yukarı mercilere başvuracağım o işlemeyen spk işleyecek geçen hafta Cuma kim almış kim satmış çıkacak ortaya bu karar ne zaman alınmış niye özellikle güçlü bir hacim sonrası bilanço öncesi kapa atılmış hepsi er yada geç çıkar ortaya bakın güçlü hacim diyorum bu kağıdı dilese allahsız o kadar hacime ihtiyaç duymadan da tavan yapardı tavana yazdığı lotları silse yeterdi 5 dakka tavanda kalırdı zaten ama içerdekiler mal boşaltacak kap gelecek ve bunları ky nin gözüne soka soka yapacak şimdi biz yönetime operasyon çocuğu demiyelim de ne yapalım spk dan şu şikayetin sonucu gelsin bakalım gerekirse daha yukarılara da çıkacak bu iş

5. Şimdi g*vatlar hayali bir müşteri daha bulur bu gayrimenkule

6.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Gerekirse daha yukarı mercilere başvuracağım o işlemeyen spk işleyecek geçen hafta Cuma kim almış kim satmış çıkacak ortaya bu karar ne zaman alınmış niye özellikle güçlü bir hacim sonrası bilanço öncesi kapa atılmış hepsi er yada geç çıkar ortaya bakın güçlü hacim diyorum bu kağıdı dilese allahsız o kadar hacime ihtiyaç duymadan da tavan yapardı tavana yazdığı lotları silse yeterdi 5 dakka tavanda kalırdı zaten ama içerdekiler mal boşaltacak kap gelecek ve bunları ky nin gözüne soka soka yapacak şimdi biz yönetime operasyon çocuğu demiyelim de ne yapalım spk dan şu şikayetin sonucu gelsin bakalım gerekirse daha yukarılara da çıkacak bu iş
    sn chef forumda yazmasamda yazılarınızı hergun takıp edıyorum sayfada . ben bızzat cımer ve spk ya üsenmedım yazdım . ama bı netıce alamadım otomatık cevaplar .lanet olsun dedım bıraktım .ınsallah sızın basvurunuz sonuc verır. persembe cuma mubarektır .ytd

7. Biraz olgunlaşması, yukarıdan verilen malların toplanması için zaman lazım. Acelemiz yok... İlk trade için satış haberini veririz, tavan ve yakınından millete kilitleriz, sonra iyi gelecek bilanço öncesi bilançoyu pijj etmek için olmayan, formalite satış haberini kullanıp millete yine çakarız, sonrasında yine tavan ve yakınından millete yine kilitleriz!!! Veee satıştan vazgeçildi haberini yapıştırırız!!! Duble trade!!! Nerede var böyle tatlı para. Millete hayal satın! Siz bırakın klima kombi işini, trader olun!! Bu soyguna alet olan herkesin Allah bin ..... sını versin. Adi soyguncular....
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Şimdi g*vatlar hayali bir müşteri daha bulur bu gayrimenkule

8. Valla arkadaşlar yazıları gunluk okuyorum/bnden dolayi naif davranıp rahat küfür edemediğinizi de fark ediyorum ama bu kagit harbi kotu sözü hak ediyor...
    Internette bi ara cok meşhur bi yazi vardi vestele sikayet mektubu diye okuyunca dedim ki yaa adamın ne kadar cani yanmış (gercekten tavsiye ederim okumanizi/) bn de cimer /bimer degil direkt sirket yöneticilerine boyle bi yazi yazsam mı diye düşünüyorum...

Sayfa 252/347 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •