Sayfa 37/326 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 289 - 296 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Buranın sessizliğine bakılırsa ky sayısı az bu fiyatlarda beklettiğine göre aşağı salmak için bekletiyor.Yani amacı mal satmak herhalde

2. ....................
    Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

3.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Buranın sessizliğine bakılırsa ky sayısı az bu fiyatlarda beklettiğine göre aşağı salmak için bekletiyor.Yani amacı mal satmak herhalde
    Ben de ky az diye burayı tercih ettim. Bakalım salarsa almaya devam edecem bekliyorum. Herkese bol sabır ve kazançlar. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Ben de ky az diye burayı tercih ettim. Bakalım salarsa almaya devam edecem bekliyorum. Herkese bol sabır ve kazançlar. Ytd
    Almaya devam edeceğim derken önümüzde ki hafta hissenin iyi olacağı tahmininiz var o zaman

5. Girdigime göre var ama fiyat veremem. 1, 10 a kadar alırım. sadece şunu beliteyim hiç bir hissesinden mağlup çıkmadım.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Girdigime göre var ama fiyat veremem. 1, 10 a kadar alırım. sadece şunu beliteyim hiç bir hissesinden mağlup çıkmadım.ytd
    Dün 1.07 den alıp tavandan sattım.Sabah dayanamadım tekrar 1.24 ten bir miktar aldım.Bende maliyet düşüreyim mi satayım mı kararsızım ondan sordum umut var mı diye.

7. P.tesi 1, 10-12 görebilir. Bugün 1, 17-18 kapatacağını düşünüyorum. Ytd

8. Ikinci alım için ben p.tesiyi bekliyorum.

Sayfa 37/326 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •