Sayfa 549/914 ÝlkÝlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,385 - 4,392 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by Mao Yazýyý Oku
    O çentik olmazsa olmazdý yaptý iyi oldu yarýna sakladý diyelim kendini.
    Yarýn bi týk daha iyisi olur mu ortam çok müsait 2 diþli bir testere yapma ihtimali olsa da daha büyük ihtimal yarýn bugünün daha iyisi.

2. Digital paranýn güvenli bir þekilde kullanýlmasý gereken siber güvenlik yazýlýmlarý Kront ürünleri olacaktýr havelsan la anlaþmadan dolayý diye düþünüyorum ,PAM ( Privilaged access management) tamamen bu iþin yazýlýmý digital kimlik digital varlýk
    Son düzenleme : Gucan; 26-10-2022 saat: 21:00.

3. Evet india demiþ son gelen çiçeði burnunda müþterimiz, telekom sektöründen 1 ila 3 milyar usd büyüklüðünde 5 tam yýldýz vermiþ, þimdi bu þirket henüz havelsan üzerinden müþteri almaya baþlamamýþ halde neredeyse 45 günde mevcut müþterisi kadar ciro bedeli olarak cirosuna ciro kattý pega, iþbankasý, efes ve bunlarýn dýþýnda 10 dan fazla yeni müþteri ciroya çok net 50 milyon üzeri bir katký saðlar diye düþünüyorum sadece pega anlaþmasý 13 milyon Azerbaycan'dan banka mý dersin ingiltere peru ispanya müþterileri mi dersin dediðim gibi minimum 50 milyon TL þimdi teknoloji þirketlerinde hele ki kendi yazýlýmýný geliþtiren þirketlerde birim maliyeti satýþ çoðaldýkça düþer hemde öyle böyle düþmez fena düþer birde havelsan anlaþmalarý gelir ise sonrasýnda dünyadaki pazar zaten deli gibi büyüyor sektörde dürbünüm nerde benim ...

þimdi acaba diyorum anlayýþlarýna sýðýnarak hisse 79 daki eski zirvesinde bir destek direnç muhabbetine girecek mi yoksa ordan teknikçilerin malýný acýmasýzca alýp peþinden baktýracak mý ben bunu yazýyorum büyük bir risk illa oraya takýlmadan gidecek diye bir iddiam asla yok ama ciddi ciddi geliþmeler oraya takýlmadan gider görüntüsü veriyor.

4.  Alýntý Originally Posted by tabu Yazýyý Oku
    Evet india demiþ son gelen çiçeði burnunda müþterimiz, telekom sektöründen 1 ila 3 milyar usd büyüklüðünde 5 tam yýldýz vermiþ, þimdi bu þirket henüz havelsan üzerinden müþteri almaya baþlamamýþ halde neredeyse 45 günde mevcut müþterisi kadar ciro bedeli olarak cirosuna ciro kattý pega, iþbankasý, efes ve bunlarýn dýþýnda 10 dan fazla yeni müþteri ciroya çok net 50 milyon üzeri bir katký saðlar diye düþünüyorum sadece pega anlaþmasý 13 milyon Azerbaycan'dan banka mý dersin ingiltere peru ispanya müþterileri mi dersin dediðim gibi minimum 50 milyon TL þimdi teknoloji þirketlerinde hele ki kendi yazýlýmýný geliþtiren þirketlerde birim maliyeti satýþ çoðaldýkça düþer hemde öyle böyle düþmez fena düþer birde havelsan anlaþmalarý gelir ise sonrasýnda dünyadaki pazar zaten deli gibi büyüyor sektörde dürbünüm nerde benim ...

þimdi acaba diyorum anlayýþlarýna sýðýnarak hisse 79 daki eski zirvesinde bir destek direnç muhabbetine girecek mi yoksa ordan teknikçilerin malýný acýmasýzca alýp peþinden baktýracak mý ben bunu yazýyorum büyük bir risk illa oraya takýlmadan gidecek diye bir iddiam asla yok ama ciddi ciddi geliþmeler oraya takýlmadan gider görüntüsü veriyor.
    Sayýn tabu; geçmiþte zirvelerini yenilediðinde düzeltme yemiþ. Tabii ki yine aynýsý olacak anlamýna gelmez. Ben kendi çapýnda olaylara teknik açýdan bakan biri olarak izleyeceðim yol, attýðým uzun vadeli grafiklere göre hedefime ulaþýncaya kadar kýpýrdamadan devam etmek olacak. Günlük trade edenler farklýdüþünebilir. Benim bakýþ açým böyle. O yüzden 43 üzerinde nasýl hisseyi savunduysam 79, 40 üzerinde de ayný yerdeyim. Korku salacak bir durum yok en fazla 1 aylýk bir gecikme olur hedefime ulaþmakta.

Yazdýklarým ve çizdiklerim asla ve asl yatýrým tavsiyesi olamaz....
    Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

5.  Alýntý Originally Posted by Umut0109 Yazýyý Oku
    Sayýn tabu; geçmiþte zirvelerini yenilediðinde düzeltme yemiþ. Tabii ki yine aynýsý olacak anlamýna gelmez. Ben kendi çapýnda olaylara teknik açýdan bakan biri olarak izleyeceðim yol, attýðým uzun vadeli grafiklere göre hedefime ulaþýncaya kadar kýpýrdamadan devam etmek olacak. Günlük trade edenler farklýdüþünebilir. Benim bakýþ açým böyle. O yüzden 43 üzerinde nasýl hisseyi savunduysam 79, 40 üzerinde de ayný yerdeyim. Korku salacak bir durum yok en fazla 1 aylýk bir gecikme olur hedefime ulaþmakta.

Sn. Umut asla sizin tarzýnýzýn karþýsýnda deðilim yanlýþ anlaþýlma olmasýn, çok defa büyük hatta balina denecek hisse kaçýrýnca insan teknik yüzünden ve sonra sizin tabiriniz ile birde teknik bakarken stop koymayýp yukardan alamayýnca % 5000 % 7000 birkaç yýlda giden birkaç þirketi derinlemesine analiz ve pozisyon alma sonrasý trade yaparken kaçýrýnca istemsizce burda vurgu yapýyorum sesli düþünür gibi belki de ben tekniði yanlýþ uyguladým ama sonuçta tekniksiz sadece temele bakarak deli paralar kazandýðýmý da görünce teknik görünce besmele çekip uzaklaþma refleksi oluþtu bende bu durumda da kendimce dediðim gibi istemsizce düþüncelerimi not etmiþ oluyorum burada lütfen siz üstünüze alýnmayýn.

Belki birkaç yatýrýmcý ruhuna sahip yatýrýmcý faydalanýr, trade eden zaten bi yerden dökülecek hele birde orta çaplý bir mal dökülürse seyret sen gidiþi.

6. Þimdi ben þunu merak ettim her çaldýklarý kapýya ürün mü kuruyor bizimkiler hiç mi geri çeviren olmuyor nazar deðmesin diyelim yýlbaþýna kadar 70 müþteri olurmuyuz diye düþünmeye baþlamadým deðil hani.

Birde bu iþ baðlantýlarý kapa gelse ne olur aman diyelim boþluk býraka býraka gider neme lazým böyle sile süpüre temiz temiz gidelim tercihim bu yönde, fk çok yüksek pd dd zaten uçmuþ alýnmaz bu kaðýt tu tu.

7.  Alýntý Originally Posted by tabu Yazýyý Oku
    Sn. Umut asla sizin tarzýnýzýn karþýsýnda deðilim yanlýþ anlaþýlma olmasýn, çok defa büyük hatta balina denecek hisse kaçýrýnca insan teknik yüzünden ve sonra sizin tabiriniz ile birde teknik bakarken stop koymayýp yukardan alamayýnca % 5000 % 7000 birkaç yýlda giden birkaç þirketi derinlemesine analiz ve pozisyon alma sonrasý trade yaparken kaçýrýnca istemsizce burda vurgu yapýyorum sesli düþünür gibi belki de ben tekniði yanlýþ uyguladým ama sonuçta tekniksiz sadece temele bakarak deli paralar kazandýðýmý da görünce teknik görünce besmele çekip uzaklaþma refleksi oluþtu bende bu durumda da kendimce dediðim gibi istemsizce düþüncelerimi not etmiþ oluyorum burada lütfen siz üstünüze alýnmayýn.

Belki birkaç yatýrýmcý ruhuna sahip yatýrýmcý faydalanýr trade eden zaten bi yerden dökülecek hele birde orta çaplý bir mal dökülürse seyret sen gidiþi.
    Sayýn tabu; Aslýnda çok haklýsýnýz. Ýnsanlar al-sat yapmanýn teknik analiz sonucu yapýldýðý kanýsýndalar. Bunu bilinçli yapanlar bile al - sat Ýle para kazanýlmadýðýný ifade ederler. Ama ne var ki insan pisikolojisi bu trade iþinden de vazgeçemezler. Ýþin doðrusu deðer yatýrýmcýsý olmaktýr. Ýyi bir temel analiz üzerine teknik analiz ile uygun alým yeri belirlenip uzun vade hedefine ulaþýnca eðer teknik sat verirse satmaktýr. Þahsen krontu 2 liralardan beri ,izmit pistonu 15 liradan 250 liraya, berayý 1 liradan 10 lira civarýnda (zorunlu olarak býrakmak zorunda kalmýþtým 34 e kadar gitti)kadar taþýmýþ biri olarak tekniði doðru kullanabilirsek sýkýntý olmuyor.
    Saygýlar….

Yazdýklarým ve Çizdiklerim asla ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir. Tamamen kendimi geliþtirmek adýna karalamalardýr.

8. Günümüzün ihtiyacý (PAM) (DDM) (PTA) gel vatandaþ gel regülasyona gerek yok verimlilik içinde güvenlik içinde her derde deva gel.

Bu þirket çok daha yeni gelecek vaadeden alanlarý önceden görür yeni olmasýna raðmen orda da baþarý saðlar ve bu vizyon ile geç keþfedilir belki ama keþfedilince balinalar birbirini ezer, yatýrýmcý olarak bizim vazifemiz þirketimiz gibi öngörülü olup en azýndan sabýrlý bir yatýrýmcý olarak önceden koltuklarýmýzý alýp filmi seyretmemiz bize çok keyif verecek.

Sayfa 549/914 ÝlkÝlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •