Sayfa 97/171 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1367 madde; 769 - 776 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Mehmet emin bitlis'in euro newsport kasım sayısında demeci var okuyabilirsiniz.
    Yanlis sayfadasin dostum lütfen polimer sayfasina yaz bunu, 22 senedir Dyoby yatirimcisiyim bu tarz seyler yapmayin lütfen, herkes kendi sayfasina..biz Türkiyenin boya alaninda 1. sirketiyiz,YERLI VE MILLI!!

2.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Yanlis sayfadasin dostum lütfen polimer sayfasina yaz bunu, 22 senedir Dyoby yatirimcisiyim bu tarz seyler yapmayin lütfen, herkes kendi sayfasina..biz Türkiyenin boya alaninda 1. sirketiyiz,YERLI VE MILLI!!
    Ooo çok pardon yahu kafa gitti.

Bende zaten ikisi de yok maksat yatırımcılar okusun diye
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

3. Bu bilanço hisseyi ya şampiyonlar ligine çıkaracak yada küme düşürecek.

4.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Bu bilanço hisseyi ya şampiyonlar ligine çıkaracak yada küme düşürecek.
    aynen oyle. 400 mln gelirse sampiyonlar ligi 340 mln civari eh iste, 310 mln alti ptt ligi

5.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    .Biz Türkiyenin boya alaninda 1. sirketiyiz,YERLI VE MILLI!!
    Şahsen buna güveniyorum TOGG konusunda...Gidip te gavurun boya firmalarına verirlerse iyice absürt olur...YTD

6. KONKA 25 Tl. den pozisyon açtığımda DYOBY 21 idi...KONKA an itibariyle 43.5 Tl.

Çok ucuz kaldı ama prensip gereği ilave yapmayacağım...

7. Rahmetli büyüğümüz Terki joe ağabeyimiz hakkın rahmetine kavuştuğundan beri dyoby tarihi zirvesi olan 17 leri kırmasına rağmen zincir dökmüş gemi gibi dalgalara kafa tutuyor ama kıçı habire havaya kalkıp indiğinden pervane görevini yapamıyor Süvari terki joe olsaydı napar eder akıl verirdi gel gele gelmeyin ayılar ve bethofenden klarnet konçertosunu yayınlardı erken gittin be hacım sensiz olmuyor ytd

8. Resmen doğradılar tahtayı...

Sayfa 97/171 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •