Sayfa 684/821 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Bilanço tarihini bilen var mı?

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burdan %32 33 gibi yukari bir marj var kisa vade eger bilanco kotu gelmezse
    6.2 den beri hep ayni %32 yukselis yataya sarma sonra tekrar %32
    Haziran 3 unden beri 4 kez ayni hareketi yapmis kasim sonu 25 li rakamlaro gorecegiz insallah ytd

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Beklentilerimin grafiklere yansıması arkadaşlar..Şimdi ki beklentim ise,bu ivmenin devam etmesi ve diğer beklentilerimin şekil alması(gelecek yıl yaza kadar)..Saygılarımla..

https://www.tomatonews.com/en/global...22_2_1813.html

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Bugün saat 12:30 daki bloomberg tv tarım programını özellikle seyrettim arkadaşlar..Dondurulmuş Gıda ile ilgili en yetkili kişi görüşlerini anlattı.Önümüzdeki aylar ve yıl için benim de beklentilerimi oluşturması açısından çok faydalıydı..Eğer izleme imkanı bulursanız,işlenmiş domates ve ülkemizin avantajlarından da bahsetti,benim için beklentilerime olumlu cevaplar bulabildiğim dondurulmuş gıda sektörünün detayları çok önemliydi..Saygılarımla..

5.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Bugün saat 12:30 daki bloomberg tv tarım programını özellikle seyrettim arkadaşlar..Dondurulmuş Gıda ile ilgili en yetkili kişi görüşlerini anlattı.Önümüzdeki aylar ve yıl için benim de beklentilerimi oluşturması açısından çok faydalıydı..Eğer izleme imkanı bulursanız,işlenmiş domates ve ülkemizin avantajlarından da bahsetti,benim için beklentilerime olumlu cevaplar bulabildiğim dondurulmuş gıda sektörünün detayları çok önemliydi..Saygılarımla..

Sn. efe09, bir ekleme de ben yapayım. Sadece gözlem lakin bir çok veri destekliyor. Ülkemizde dondurulmuş gıda tüketimi artıyor.

Temel sebebi:
    - Dondurulmuş gıda sağlıksızdır algısının değişmesi
    -Fiyatların daha makul hale gelmesi
    -Mahalledeki indirimli marketlerde satılması ve dağıtım ağının genişlemesi. Soğuk zincir süreçlerinin gelişmesi.
    -Pratikliği
    -Pabdemide ev içi tüketimin artması.
    -Şuan da pahalılıktan ötürü ev içi tüketimin artmaya devam etmesi. Ev dışı gıda tüketiminin çok pahalı hale gelmesi.

Dondurulmuş gıda sektörünün önünün açık olduğunu düşünüyorum. Şahsi yorumumdur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Ülkemizin salça ve konserve ihracatının aylık tonaj ve dolar olarak miktarlarını sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar..Artık önümüzdeki çeyreğe bakacağız bugünden sonra..Saygılarımla..

https://ibb.co/S0QBdjc

7. https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...uluyor-6850622

Domatese ilgi devam ediyor. Salçaya da devam edecektir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar Merhaba..4.çeyreğin ilk verilerini(kendi temel analizime göre) Ekim ayı için not ettim..Beklentim dahilinde ve iyi geldi.Rakamlarla beraber müsait olduğum an sizlerle paylaşacağım..Saygılarımla..

Sayfa 684/821 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •