Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    işten çıkıp şimdi bakınca jeton düştü: ) sabah sabah kör oluyom bazen. AHI fonunu diyorsun. ya ben marka ismi tanıdık olmayan hiçbir fona bakmıyorum bile. ama bu iyi bir anlayışmı bilmiyorum. getirisi gayet güzelmiş evet. eylül düşüşünde de o kadar fena dayak yememiş aslında.
    Bu yatırım olayı malum herkesin risk algısına hatta bazen zevkine göre değişiyor. Benim fonda önemsediğim konulardan biri hem uzun vadede aynı zamanda aylık,3 aylık, 6 aylık dönemde sürdürülebilir başarı göstermesi. MAC ve AHI böyle fonlar. Aynı zamanda bir iyi yönleri endeksi götüren ve dolayısıyla sert düştüklerinde endeksi düşüren ( en son yaşanan Sasa,Hektaş örneğinde yaşanan) hisseleri çok az ya da düşük oranlarda tutmaları. Sanıyorum yoğun para girişi olunca hisse tahtalarında etkide yaratıyorlar. Tabi bu konuştuklarımız bir siyah kuğu çıkıp dükkanı darma duman etmeden gitmeyle mümkün.

2.  Alıntı Originally Posted by Makyevelli Yazıyı Oku
    Bu yatırım olayı malum herkesin risk algısına hatta bazen zevkine göre değişiyor. Benim fonda önemsediğim konulardan biri hem uzun vadede aynı zamanda aylık,3 aylık, 6 aylık dönemde sürdürülebilir başarı göstermesi. MAC ve AHI böyle fonlar. Aynı zamanda bir iyi yönleri endeksi götüren ve dolayısıyla sert düştüklerinde endeksi düşüren ( en son yaşanan Sasa,Hektaş örneğinde yaşanan) hisseleri çok az ya da düşük oranlarda tutmaları. Sanıyorum yoğun para girişi olunca hisse tahtalarında etkide yaratıyorlar. Tabi bu konuştuklarımız bir siyah kuğu çıkıp dükkanı darma duman etmeden gitmeyle mümkün.
    evet güzel kriterler. ben de o konuda tutucu tavrımı değiştiriyorum yavaştan, başarılı olana şans tanımak lazım. ben faiz artırımı olmadıkça ciddi bir düşüş beklemiyorum ama işte borsa bu dediğin gibi neyle hareket ettiğini profesyoneller bile açıklayamıyor bazen. kazandıkça çıkmayacaksın bu tecrübeyle sabit, stoplu gitmek gerek. o stop da bir siyah kuğu olabilir ancak. bist100'de 3 bin son diye çıkanlar yaya kaldı, 4 bin son diye çıkanlar yaya kaldı. burdan ani bişey olsa en fazla 4 binde kaçarım, 3 binde çıkandan yine kardayım.

3. haydaa kkm'den çıktığım 2 aydır hergün %3 koyan bist100 dışı fonlara bak. biz aldık üçü de uyuz eşeğe döndü. uyuz eşek gibi sürünen tcd gmr tersine aslana döndü. nasıl başarıyorsak: )neyse yılbaşına kadar bi kredi tanıyalım bakalım.

yabncılara dondum ben , yerliler duruyor.

5. tuncay turşucu fonbul.com tanıtımı yapan video hazırlamış. excel ile uğraşma şansı olmayanların işine yarar bi siteye benziyor ama sadece o gün en iyi getiren ilk 15 fonu görebiliyorsunuz daha fazlası ücretli. mucizevi birşey değil ama işine yarayan çıkabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=RH4vNtyssL8

Cevabınız için teşekkür ederim sayın meesut
     Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Selam, takip ettiklerimin bu yıl ve geçen yıl getirilerini paylaşayım. Bende IJC var, tablodan da görüleceği gibi riski yüksek, uzun vade için TMG veya AFA değerlendirebilirsiniz belki.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    evet güzel kriterler. ben de o konuda tutucu tavrımı değiştiriyorum yavaştan, başarılı olana şans tanımak lazım. ben faiz artırımı olmadıkça ciddi bir düşüş beklemiyorum ama işte borsa bu dediğin gibi neyle hareket ettiğini profesyoneller bile açıklayamıyor bazen. kazandıkça çıkmayacaksın bu tecrübeyle sabit, stoplu gitmek gerek. o stop da bir siyah kuğu olabilir ancak. bist100'de 3 bin son diye çıkanlar yaya kaldı, 4 bin son diye çıkanlar yaya kaldı. burdan ani bişey olsa en fazla 4 binde kaçarım, 3 binde çıkandan yine kardayım.
    Korku başlamış 5000 bin korkusu)

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostum, tefas a fon karsilastirmaya girip, dunu ve bugunu secip, siralamayi yaptirmayi bilmeyen de ne diyeyim ueheuheu

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    tuncay turşucu fonbul.com tanıtımı yapan video hazırlamış. excel ile uğraşma şansı olmayanların işine yarar bi siteye benziyor ama sadece o gün en iyi getiren ilk 15 fonu görebiliyorsunuz daha fazlası ücretli. mucizevi birşey değil ama işine yarayan çıkabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=RH4vNtyssL8
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •